با حضور مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ صورت گرفت:

معارفه مسئول بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران

دکتر خسرو پورجوان به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید تهران بزرگ، جلسه معارفه خسرو پورجوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران مورخ ۹۸/۷/۱۵ با حضور دکتر جلیل دارا (مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ)، مهندس عبدی (رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی)، محمدرضا جلیلی (رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای ) در محل دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه مهندس عبدی رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی در خصوص ویژگی‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه فنی و حرفه ای بخصوص دانشکده فنی انقلاب اسلامی توضیحاتی را ارائه نمود. 

 

وی در خصوص تعداد اساتید، دانشجویان، فضاهای کارگاهی و تعداد رشته‌های فنی موجود در دانشکده مطالبی را ارائه کرده و  از ویژگی‌های دانشکده‎‌های فنی و حرفه‌ای را تربیت تکنسین‌های موفق در حوزه کار و اشتغال دانست و آمادگی دانشکده را در جهت پیشبرد اهداف سازمان بسیج اساتید و اندیشکده کار و اشتغال مهارت محور اعلام نمود. همچنین آمادگی این دانشکده را جهت برگزاری نشست‌ها اعلام نمود و  اهداف بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را چراغ راه هدایت این دانشکده عنوان کرد.

 

دکتر جلیل دارا رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ نیز حضور در اولین دانشکده فنی در کشور را به فال نیک گرفته و مهم‌ترین اصل و هدف سازمان بسیج اساتید را حل مساله و مشکلات کشور دانست و بیان کرد که بسیج اساتید با کمک اساتید حوزه‌های پژوهشی و دانشگاهی و ورود به عرصه اجتماع در تلاش است تا محور قراردادن نخبگی در کشور را تبیین نماید و همچنین در کنار فعالیت‌های فرهنگی، تحلیل سیاسی و کار پژوهشی و تولید دانش کشور به حل بحران‌های موجود بپردازد.

 

دکتر دارا خواستار توجه ویژه به جایگاه علم، فناوری و عمل در کانون بسیج اساتید و اندیشکده در کنار وجود اساتید و دانشجویان و پتانسیل‌های کارگاهی دانشکده فنی انقلاب اسلامی شد.

 

وی دکتر پورجوان را به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده های فنی انقلاب اسلامی معرفی و خواستار آن شدند تا با توجه به پتانسیل جوانی ایشان و همکاری با اساتید دانشکده، در راستای اهداف سازمان قدم بردارند.

 

دارا داشتن کارگروه‌های تخصصی و انتخاب موضوعات و مسائل مهم کشور و ارائه راهکار با برنامه‌ریزی را از مسئول بسیج اساتید خواستار شد.

 

دکتر محمدرضا جلیلی رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای نیز در ادامه این نشست توضیحاتی را از فعالیت‌های شش ماهه بسیج اساتید دانشگاه فنی ارائه نمود.

 

جلیلی تشکیل ۷۵ کانون  و ۱۳ اندیشکده تخصصی در کشور را از فعالیت‌های این دانشگاه در شش ماهه نخست عنوان کرد و با اشاره به برگزاری دوره‌های تخصصی، بازدیدهای تخصصی از مراکز مختلف پژوهشی و کارگاهی در کشور و همچنین تشکیل کانون مرکزی دانشگاه فنی با حضور اصحاب فن و معاونین را از دیگر فعالیت‌های این دانشگاه برشمرد.

 

وی در پایان مطالبی در خصوص تشکیل کانون بسیج اساتید دانشکده فنی انقلاب اسلامی و پتانسیل‌های موجود در این دانشکده و حمایت‌های رئیس مرکز از این کانون بیان کرد.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.