توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت؛

چاپ و انتشار بیست‌و یکمین نشریه تحلیلی – راهبردی "بصائر"

بیست‌ویکمین نشریه تحلیلی - راهبردی "بصائر" توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، نشریه تحلیلی - راهبردی بصائر با هدف بررسی و اطلاع رسانی آخرین تحولات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بین الملل توسط معاونت بررسی و تحلیل این سازمان چاپ و منتشر شد.

 

 این نشریه با هدف دسترسی استادان بسیجی به آخرین اخبار ایران و جهان، روزهای چهارشنبه هر هفته در اختیار شورای مرکزی بسیج اساتید، مسئولان و جانشینان استان‌ها، مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌ها و استادان دانشگاه‌های سراسر کشور قرار می‌گیرد.

 

گفتنی است؛ گزیده‌ای از بیانات حضرت امام خمینی (ره)، گزیده‌ای از بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، خبرها و نکته‌ها، رویدادهای سیاسی و بین‌الملل، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی، رویدادهای اقتصادی، یادداشت‌ها و گزارش تحلیلی ازجمله رئوس مطالب مطرح شده در بیست‌ویکمین خبرنامه بصائر است.

 

در بخشی از گزارش‌های تحلیلی بیست‌ویکمین شماره از بصائر آمده است: 

 

با اندیشکده‌ای که ایران تحریمش کرد، آشنا شوید

 

 اگر بخواهیم درباره اگر بخواهید درباره سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره ایران پیشگویی و پیش بینی کنید. کافیست مقالات یک موسسه را دنبال کنید: "  بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها ".

 

موسسه کوچکی که در سال ۲۰۰۱ در آمریکا آغاز به فعالیت کرد و در تمام این سال‌ها انرژی زیادی برای تشدید فشارها علیه ایران صرف کرده. حالا به طراح اصلی اما غیر رسمی سیاست‌های واشنگتن علیه ایران بدل شده است.

 

در سه سالی که از حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید می‌گذارد. تقریبا سیاستی نبود که او در قبال ایران در پیش گرفته باشد و پیش از آن توسط این موسسه مطرح نشده باشد. کارشناسان این موسسه در این یک سال صدها مقاله و اظهارنظر درباره سیاست ترامپ در قبال ایران، در نشریات مکتوب و سایت‌های خبری داشته‌اند و تقریبا تمام این یادداشت‌ها و نظرات نهایتا به سیاست‌های عملی دولت ترامپ تبدیل شده‌اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.