سردار کشکولی در مراسم معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان مطرح کرد؛

اساتید دانشگاه باید نیروی پیشران توسعه‌ی استان باشند

فرمانده سپاه لرستان در آیین تکریم دکتر زهره‌ای و معارفه‌ی دکتر علی نظری به عنوان مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان بر نقش مهم اساتید دانشگاه در پیشرفت استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان لرستان، سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در مراسمی که در خرم آباد (دانشگاه لرستان) به منظور تکریم و معارفه‌ی مسئولین سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان برگزار شد، در سخنانی، مهم‌ترین ویژگی‌های استاد بسیجی را انقلابی بودن، معنویت‌گرایی و اخلاق مداری، قانون‌گرایی و تلاش هرچه بیشتر برای توانمندسازی دانشجویان دانست.

وی در ادامه افزود: یک استاد بسیجی، یک استاد دغدغه‌مند برای تربیت دانشجوست؛ آن هم دانشجویی که برای رفع مشکلات جامعه توانمند شده باشد.

سردار کشکولی مشارکت هرچه بیشتر روحانیون، اساتید و معلمان را برای تحقق مفاهیم گام دوم انقلاب اسلامی، یک ضرورت مهم و نقش اساتید دانشگاه را یک نقش پیشران و مهم دانست.

سردار کشکولی با تأکید بر اینکه  که دانشگاه باید نقش اثرگذاری در رفع مشکلات جامعه و استان داشته باشد، بر این نکته هم تاکید کرد که یک استاد بسیجی هم باید مدافع نظام باشد و هم اهداف بزرگ انقلابی را دنبال کند؛ یعنی همان مفاهیمی که مقام معظم رهبری آنرا در قالب مفهوم نظام انقلابی، توضیح داده اند.

سردار کشکولی، اظهار داشت: تمدن سازی نوین اسلامی، هدف بزرگی است که باید در راستای رسیدن کامل به این هدف حرکت کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.