به همت بسیج اساتید استان زنجان برگزار شد؛

نشست شورای معاونین و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های استان زنجان

نشست شورای معاونین و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های استان زنجان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان زنجان، نشست شورای معاونت‌ها و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های استان زنجان با حضور دکتر عباس بابایی، معاونت هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان و دکتر بازرگان ریاست سازمان بسیج اساتید در سالن جلسات دانشگاه آزاد  اسلامی برگزار شد.

 

در ابتدا معاونت هماهنگ کننده سپاه انصار المهدی(عج) استان ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور مسئولین کانون‌ها، معاونت‌های بسیج اساتید و بالاخص دکتر بازرگان ریاست سازمان، برای مهندس بیگدلی جانشین سازمان آرزوی توفیق و سلامتی داشته و خواستار همکاری بیش از پیش اساتید بسیجی با ایشان شد.

 

وی ضمن گرامی داشت یاد شهید تازه عروج کرده استان، شهید محسن محمدی این مقطع تاریخ را یکی از حساس‌ترین مقاطع دوران انقلاب برشمرد و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، بیانات رهبر حکیم انقلاب را بسیار ارزشمند و نقطه عطف و چراغ روشنی برای طی مسیر پر فراز و نشیب انقلاب دانست.

 

معاون  هماهنگ کننده استان به اهمیت اشراف مسئولین کانون‌ها و معاونت‌ها بر بیانیه گام دوم انقلاب، به ویژه فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اساتید اشاره نمود.

 

دکتر بابایی ضمن مثبت ارزیابی کردن اندیشکده‌های تشکیل شده در دانشگاه زنجان و دانشگاه آزاد، ابراز امیدواری کرد که اساتید بسیجی استان از طریق این اندیشکده‌ها پیشنهاداتی را به مسئولین ارائه و از ایشان مطالبه‌گری داشته باشند.

 

در ادامه این نشست دکتر بازرگان ریاست سازمان بسیج اساتید استان خاطر نشان کرد، اساتید بسیجی می‌توانند با برگزاری نشست‌ها، تدوین استراتژی و مطالبه‌گری از مسئولین نقش مؤثری در پیشرفت و اعتلای استان و به دنبال آن کشور داشته باشند.

 

در این نشست معاونت‌های مرکز و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید استان به ارائه گزارش اجمالی برنامه‌های ابلاغی صورت گرفته و برنامه‌ریزی در خصوص برنامه‌های آتی و هماهنگی برنامه‌های ستادی پرداختند.

 

در پایان مهندس بیگدلی، جانشین بسیج اساتید استان ضمن قدردانی از حاضرین جلسه و بحث‌ها و نقطه نظرهای مطرح شده توسط ایشان به جمع بندی مطالب پرداخت و ابراز امیدواری کرد که تداوم این جلسات موجبات تقویت کانون‌ها را فراهم نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.