دکتر جلیل دارا:

اساتید دانشگاه‌ها باید نقش جریان‌سازی داشته باشند

دکتر جلیل دارا مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ با سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در قرارگاه سپاه استان تهران دیدار و گفت‌و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید تهران بزرگ، در این جلسه  دکتر دارا ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران، مباحث خود را با تمرکز بر چند محورمطرح کرد:

 

۱- تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درخصوص جریان سازی اساتید انقلابی؛

در این خصوص دکتر دارا اذعان نمود که با وجود نیروهای علمی و نخبه انقلابی در دانشگاه‌ها باید تلاش نمائیم ضمن بهره‌گیری از خدمات علمی اساتید، فضای دانشگاه را به سمت جریان‌سازی موثر برای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام به کار بگیریم.

 

۲- تاکید بر ایجاد گروه‌های حل مسئله و اندیشکده‌های راهبردی؛

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس بر اجتماعی شدن و دغدغه‌مند نمودن اساتید نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی و استفاده از توان و ظرفیت اساتید در جهت حلّ مسائل کشور تاکید کرد.

 

۳- شبکه سازی هوشمند از اساتید دانشگاه؛

دارا شبکه سازی هوشمند از اساتید دانشگاه و استفاده از ظرفیت‌های علمی و نخبگی در مسائل کشوری به ویژه شهر تهران را ازجمله برنامه‌های ضروری برای بسیج اساتید تهران بزرگ عنوان کرد.

 

در این دیدار سردار یزدی  نیز بر حضور جدی اساتید در خصوص کمک به حل مسائل فرهنگی و اجتماعی تاکید نمود و توان و ظرفیت بسیج اساتید را یک اندوخته ارزشمند برای مجموعه نظام و انقلاب بیان کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.