دکتر هاشمی در نشست هم‌اندیشی سیاست‌های دانشگاه:

عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب به نظم تشکیلاتی و هم آوایی نیاز دارد

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نمی توانیم بدون نظم تشکیلاتی و هم آوایی، گام دوم انقلاب اسلامی را عملیاتی کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر سید محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در اولین نشست هم‌اندیشی و آشنایی با راهبردها، رویکردها، اولویت‌ها و سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی که در سالن فرهیختگان این دانشگاه برگزار شد، به تأسیس دبیرخانه دائمی گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و تصریح کرد: باید تمام برنامه راهبردی این حوزه هدفمند باشد؛ در این دبیرخانه به دنبال کاربردی سازی این بیانیه هستیم.

 

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر لزوم جریان‌سازی در دانشگاه تصریح کرد: نمی‌توانیم بدون نظم تشکیلاتی و هم‌آوایی، گام دوم انقلاب اسلامی را عملیاتی کنیم؛ همچنین داشتن دغدغه یکی از مولفه‌های اصلی جریان سازی است.

 

دکتر هاشمی پیوست مدیریت جهادی را انقلابی بودن و تدین عنوان کرد و افزود: مدیران واحدهای دانشگاهی باید از تجمل گرایی دوری کنند و صداقت در رفتار و گفتار را سرلوحه کار خود قرار دهند. سیره اهل بیت(ع) در مدیریت انقلابی مشهود است و رؤسای واحدها باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

 

وی تأکید کرد: پمپاژ ناامیدی میان اساتید و دانشجویان نباید انجام شود؛ در صدر ملاحظات باید رویکرد انقلابی داشته باشیم و علایق و سلایق گروه ها و تشکل ها نباید در نظر گرفته شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.