به همت بسیج اساتید استان اردبیل برگزار شد:

نشست با موضوع" کارگروه‌های علمی و پژوهشی اندیشکده گردشگری و اشتغال "

صبح امروز جلسه‌ای توجیهی با موضوع کارگروه‌های علمی و پژوهشی و تجمیع نظرات آنها در قالب اندیشکده گردشگری و اشتغال در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اردبیل، با توجه با قابلیت‌های استان اردبیل در زمینه گردشگری و سیاست‌های بسیج اساتید در حوزه اندیشکده‌ها و تشکیل آن‌ها در هر استان جهت گره‌گشایی در مشکلات و ارائه راهبردهای مناسب برای حل مشکلات و معضلات آن استان بسیج اساتید استان اردبیل نیز با تشکیل اندیشکده گردشگری و اشتغال در این راه قدم‌های محکمی را برداشته است.

 

باتوجه به جلساتی که در سال گذشته در این زمینه انجام گرفته امروز نیز جلسه‌ای با حضور ریاست بسیج اساتید استان اردبیل برگزار گردید که در این جلسه دکتر حسین محسنی به عنوان رئیس اندیشکده اردبیل معرفی شد.

 

در ادامه این جلسه محسنی به بیان سیاست‌های خود در جهت پیشبرد اهداف اندیشکده پرداخت.

 

رئیس اندیشکده گردشگری و اشتغال استان اردبیل با بیان این اینکه کارگروه‌های علمی باید مسأله محور و موضوع محور باشند اظهار داشت کارگروه‌های علمی در زمینه‌های جاذبه طبیعی استان، حیات جانوری و آسیب‌هایی که آن را تهدید می‌کند، گونه‌های گیاهی و نبود امکانات و زیرساخت‌های مناسب جهت جذب گردشگر و همچنین نبود سیستم آموزشی منسجم و هدفمند به فعالیت و پژوهش بپردازند و راهکارهای مناسب را برای حل این مشکلات ارائه دهند.

 

در ادامه این جلسه اعضا و مسئولین کارگروه‌ها نقطه نظرات و راهکارهای خود را جهت پیشبرد این اهداف بیان کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.