رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:

ویژگی‌ بارز استاد بسیجی: ارائه راهکار و مطالبه‌گری

سید محمود هاشمی گفت: ارائه راهکار و مطالبه‌گری از ویژگی‌های بارز استاد بسیجی است تا نسبت به تحولات جامعه و موضع‌گیری انقلابی بدون ملاحظات سیاسی اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، عصر دیروز نشست استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با سید محمود هاشمی، رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سالن علامه امینی (ره) واحد کرمانشاه این دانشگاه برگزار شد.

 

هاشمی در این نشست که با محور تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی است که با مدیریت انقلابی در خدمت نظام، مردم و انقلاب است و هر گروهی که در خط خدمت به نظام و انقلاب باشد، دانشگاه در کنار آن خواهد بود؛ چراکه تقویت نهادهای انقلابی در دانشگاه آزاد اسلامی و خارج از آن جزء تحولات انقلابی دانشگاه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

 

وی اظهار کرد: کار بسیج اساتید اجرای برنامه‌ای است که افراد عادی جامعه توان انجام آن را ندارند و با گفتمان‌سازی، اجرایی و عملیاتی‌کردن این گفتمان در راستای سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی همراه با علم و پژوهشی که به دانشگاه محول شده، پیشران رفع مشکلات مردم است.

 

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: ارائه راهکار و مطالبه‌گری از ویژگی‌های بارز استاد بسیجی است تا نسبت به تحولات جامعه و موضع‌گیری انقلابی بدون ملاحظات سیاسی و غیرانقلابی اقدام و در دوره تحولی حداکثر انطباق با انتظارات مقام معظم رهبری به‌عنوان یک توقع از استاد بسیجی تلاش کند و گام بردارد.

 

عضو شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه بسیج اساتید باید استقلال خود را حفظ کند، گفت: استقلال بسیج اساتید رسالتی است که از انقلاب و جریان انقلابی نشئت می‌گیرد و حفظ این جایگاه موجب توانمندترشدن بسیج اساتید که بازوی توانمندی برای دانشگاه است می‌شود؛ چراکه اولویت اصلی بسیج اساتید حل مشکلات و مسائل جامعه از طریق دانشگاه است.

 

جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان نیز در این نشست مطالبی بیان کردند.

 

فریبرز یوسفوند مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز با ارائه گزارشی فعالیت‌های بسیج اساتید کرمانشاه را تشریح کرد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.