اطلاعیه؛

فراخوان ارسال مقاله به همایش جهادگران علم و فناوری

مهلت ارسال چکیده مقالات؛ ۹ آبان ماه ۱۳۹۸ و آخرین مهلت ارسال اصل مقاله ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸ است.

به گزارش بسیج اساتید استان بوشهر، فراخوان ارسال مقاله در همایش جهادگران علم و فناوری ۱۳۹۸ با محوریت کنگره شهدای استان بوشهر اعلام شد.

 

محورهای پیشنهادی در این همایش شامل: بررسی موانع و راهکارهای تقویت باورهای دینی فرهنگیان، دانش آموزان و نسل سوم و چهارم انقلاب و آشناسازی آن‌ها با فرهنگ ایثار و شهادت؛ بررسی موانع و راهکارهای تقویت باورهای دینی دانشجویان و اساتید در جهت فرهنگ ایثار و شهادت؛ بررسی راهکارهای تقویت باورهای دینی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج فرهنگ کار در بین مدیران استان؛ بررسی راه‌­های تقویت باورهای دینی بانوان جامعه در راستای نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت؛ الگوسازی شهدای استان بر مبنای شاخص­‌های دینی و انقلابی­گری؛ بررسی عوامل موثر بر فرهنگ‌سازی جهاد کبیر در عرصه جنگ نرم در استان بوشهر؛ بررسی بیانیه گام دوم انقلاب و ارائه راهکار تقویت روحیه ایثار و شهادت در استان بوشهر؛ بررسی دیدگاه­‌های شهدای اندیشه‌­ورز استان بوشهردر چارچوب اهداف انقلاب اسلامی؛ اولویت بندی آرما‌ن های شهدای استان بوشهر (با تاکید بر شهدای اندیشه ورز)؛ آسیب‌شناسی مسائل اجتماعی و اقتصادی بر مبنای دیدگاه خانواده معظم شهدا و راهکارهای تبدیل این آسیب­‌ها به فرصت­‌ها و .... می‌باشد.

 

بر اساس این گزارش، مقالات برگزیده در مجموعه مقالات ویژه کنگره شهدا به چاپ خواهد رسید و مقالات برتر در روز برگزاری همایش در ۲ آذرماه ۱۳۹۸ مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

 

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، راهنمایی و یا ارسال مقاله می‌توانند به آدرس www.‎ Bsrq.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس ۰۹۱۷۳۷۰۰۴۲۶ با برادر مهندس خوردبین تماس حاصل فرمایند.

 

آدرس ارسال مقالات :jahadgar@chmail.ir

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.