به همت بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد؛

نشست تخصصی شورای مرکزی و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید

نشست تخصصی شورای مرکزی و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری با موضوع مطالبه و توصیه‌های رهبر انقلاب در بسیج اساتید استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان چهارمحال و بختیاری نشست تخصصی شورای مرکزی و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری با موضوع پیگیری و مطالبات مقام معظم رهبری از اساتید دانشگاه‌ها با حضور رئیس سازمان در بسیج اساتید استان برگزار گردید.

در این نشست دکتر احمدرضا بسیج بیست و یک توصیه رهبر فرزانه انقلاب که در دیدارهای رمضانی با اساتید دانشگاه از سال‌ ۹۱ تا ۹۶ داشتند را تشریح و تبیین نمود.

دکتر بسیج راه برون رفت از مشکلات و وضعیت موجود در کشور را اعتقاد عملی به این توصیه‌ها دانسته و مقدمه عملیاتی شدن بیانیه گام دوم را پیگیری و عمل به این توصیه‌ها دانست.

ایشان به نقش آفرینی اساتید دانشگاه چه در داخل دانشگاه که شاگرد پروری و عالم پروری است و چه در محیط بیرون از دانشگاه که نقش آفرینی در مسائل کشور است اشاره نموده و خواهان تبیین مسائل و روشنگری اساتید و تقویت روحیه و امید به آینده و افق‌های روشن و درخشان در دانشگاه‌ها شدند.

در ادامه دکتر بسیج لازمه عمل به این توصیه‌ها را درک درست و صحیح اساتید از این فرمایشات و مدیریت جهادی در اجرای آن‌ها در سطح دانشگاه معرفی کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.