به مناسبت سي امين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره)

بيانيه بسيج اساتيد استان هرمزگان

امروز بعد از گذشت سي سال از ارتحال ملكوتي معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) توان ابرقدرت ها تحليل، ذليل و خوار شده اند و ملت هاي مظلوم و مبارز قوي و با عزت هستند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان هرمزگان، به مناسبت سي امين سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و قيام خونين ١٥ خرداد سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان بيانيه اي صادر كرد .

متن این بیانیه به شرح ذيل است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

مِّنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ  ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ  ۖ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا "  

از میان مومنان مردانى اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند. برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین ] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند.(احزاب٢٣)

 

"امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدي است و مسلمانان در يك تشكيلات بزرگ اسلامي رونق و زرق و برق كاخ هاي سفيد و سرخ را از بين خواهند برد". امام خميني(ره)

 

انقلاب اسلامي ايران با رهبري بي نظير امام عارفان حضرت امام خميني (ره) و تحت تأثير فرهنگ عاشورايي اهل بيت عليهم السلام به منظور تشكيل حكومت و اجراي حدود الهي به پيروزي رسيد. در نگاه حضرت امام و مردم ايران، انقلاب اسلامي تداوم انقلاب امام حسين عليه السلام بود و اميد داشتند تا آن مظلوميت ها و خون هاي به ناحق ريخته شده، زمينه ساز حكومت جهاني حضرت مهدي (عج) شود. پيروزي انقلاب اسلامي ايران تنها حادثه اي براي تغيير يك رژيم سياسي نبود بلكه به تعبير بسياري زلزله اي ويرانگر براي جهان غرب و نظام سلطه بود. پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري حضرت امام (ره) نه تنها منافع آمريكا در ايران را نابود كرد بلكه دماغ او را به خاك ماليد و عظمت آن ها را در چشم مردم دنيا حقير و كوچك كرد. دشمنان قسم خورده اسلام به سركردگي آمريكا از اولين روز پيروزي انقلاب اسلامي با استفاده از شيوه هاي گوناگون از تحريم گرفته تا جنگ مسلحانه و ترور در پي سقوط نظام اسلامي و تغيير آن بودند اما امام خميني قدس سره با اتكا به قدرت لايزال الهي لحظه هاي بحراني انقلاب را مديريت كرد و إخلاص امام و توكل ايشان به خداوند باعث گرديد مسير پرفراز و نشيب دهه اول انقلاب اسلامي با بزرگي و عزت مردم مسلمان ايران طي گردد.

 

بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران راه نويني در مقابله با زورگويان تراز اول عالم باز كرد و به ملت هاي مستضعف، مخصوصا مسلمانان اميدي تازه بخشيد و بارها قلدران زمان را عملا تحقير كرد و دروغ شكست ناپذيري آنان را باطل ساخت. حضرت امام اين كلام الهي را به صورت عيني براي ملت ها به اثبات رساند كه " ان تنصروا الله ينصوركم و يثبت اقدامكم " . حضرت امام ملت هاي مظلوم و ستمديده را بيدار و به مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلومين و مستضعفان رهنمود نمود و آمريكا را شيطان بزرگ خواند.  اينكه امروز بعد از گذشت سي سال از ارتحال ملكوتي معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) توان ابرقدرت ها تحليل، ذليل و خوار شده اند و ملت هاي مظلوم و مبارز قوي و با عزت  هستند به بركت رهنمودها، شجاعت و راهي است كه امام خميني و بعد از او خلف صالحش مقام معظم رهبري، با بهره گيري از احكام الهي پيش روي امت ها گذاشتند. 

 

در پايان ما اساتيد بسيجي دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي استان هرمزگان ضمن گراميداشت قيام خونين ١٥ خرداد و سي امين سالگرد ارتحال حضرت امام و تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران و بيعت مجدد با مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه اي خلف صالح امام بزرگوار اعلام ميداريم كه تنها راه رستگاري؛ تبعيت و پيروي از راه، منويات و مطالبات امامين انقلاب اسلامي است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.