در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی و قیام پانزدهم خرداد صادر شد؛

بیانیه جامعه بزرگ استادان بسیجی استان گلستان

پیروان امام خمینی به همراه خلف صالح او مقام عظمای ولایت و رهبری در برهه حساس دیگری از تاریخ خود با صلابت و استواری؛ هوشمندی و تدبیر؛ عزت و اقتدار آرمان او را پاس می‌دارند و با الهام از او به آینده‌ی خود که راه حق و عدالت است سخت امیدوارند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان گلستان، در متن این بیانیه آمده‌است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 أن أخرج قومک من الظلمات الی نور و ذکرهم بایام الله(ابراهیم-آیه ۵).

 

 

سلام بر خمینی معمار کبیر انقلاب اسلامی؛ سلام بر حماسه ماندگار ۱۵ خرداد؛ سلام بر شهیدان و پیروان راه خمینی. حماسه امام خمینی و روزهای بزرگ ۱۴ و ۱۵ خرداد نقاط عطف تاریخ این ملت‌اند. حرکت الهی خمینی که حرکت از ظلمت به نور بود سرنوشت رهائی، شکوفائی و نجات ملت شریف ایران و امت اسلامی را رقم زد. همو که پیوسته از بالندگی و اعتلای نظام اسلامی سخن گفت و آن‌ها را جاودانه کرد.

 

در این ایام تاریخ‌ ساز با الهام از راهبرد استراتژیک گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبرمعظم انقلاب اسلامی و بهره گیری از  لیالی پرفیض قدر و روز قدس؛ راه و کلام امام خمینی، مشعل فروزان عزت و عظمت این ملت است. چنانچه که آن امام همام پیوسته فریاد می‌کشید " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"  و چنین شد و چنین باد.

 

پیروان خمینی به همراه خلف صالح او مقام عظمای ولایت و رهبری در برهه حساس دیگری از تاریخ خود: با صلابت و استواری؛ هوشمندی و تدبیر؛عزت و اقتدارآرمان او را پاس می‌دارند و با الهام از او به آینده‌ی خود که راه حق و عدالت است سخت امیدوارند.

 

الیس الصبح بقریب و ماالنصر إلا من عندالله العزیز الحکیم

جامعه بزرگ استادان بسیجی استان گلستان به همراه ملت بزرگ، مؤمن، انقلابی، صبور و قهرمان ایران در مراسم یوم الله چهاردهم و پانزدهم خردادماه، سالگشت رحلت آن مقتدای همیشه شاهد، حضوری چشمگیر خواهند داشت .

اساتید انقلابی دانشگاه‌های استان گلستان همدوش دیگر اقشار انقلابی فریاد مرگ بر استکبار جهانی؛ نظام سلطه؛ صهیونیسم بین‌الملل؛ آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را سر می‌دهد و دعای خالصانه خود را از حضرت احدیت مسئلت می دارد.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.