در راهپیمایی روز قدس؛

حضور مردم پاسخ دندان‌شکن به طرح شکست‌خورده «معامله قرن» است

شخصیت‌ها و نهادهای استان اصفهان با صدور پیام‌های جداگانه از مردم استان اصفهان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصقهان، نهادها و شخصیت‌های استان اصفهان در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیام‌های جداگانه از مردم روزه‌دار استان اصفهان برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آوردند.

 

زوال و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است

 

 سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با صدور بیانیه‌ای  به مناسبت گرامیداشت روز قدس از مردم مؤمن استان اصفهان برای حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

 

در این بیانیه آورده شده است: بیش از هفتاد سال از اشغال فلسطین این پاره تن اسلام می‌گذرد، امروز جهان اسلام به جز حکام خود فروخته مرتجع منطقه بیش از هر زمان دیگری دریافته که مقاومت تنها راه نجات ملت و کشور فلسطین است.

 

امام خمینی (ره) با رهبری حکیمانه خود از همان آغاز نهضت خطر اسرائیل را برای مسلمانان گوشزد کرد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس این راهبرد را جهانی ساخت طوری که تمام ملت‌های حق‌پرست و آزاده جهان را همراه خود کرد.

 

در ادامه این بیانیه آورده شده است: استکبار جهانی  امروز پس از شکست فتنه داعش و تروریسم تکفیری که امنیت سازی برای رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کرد به دنبال طرح‌های از پیش شکست خورده طی ماه‌های اخیر برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است که معادله‌ای معکوس خواهد بود و زوال اسرائیل را در پی خواهد داشت و ان شاء الله به فرموده رهبر فرزانه انقلاب در کمتر از بیست پنج سال، رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت.

 

رژیم صهیونیستی امروز در بدترین شرایط خود به سر می‌برد طوری که در آخرین حمله خود به نوار غزه بیش از ۴۸ ساعت توان مقابله نداشت به همین خاطر که تمام توان خود و حامیانش از استکبار جهانی به رهبری امریکا و حکام مرتجع منطقه را برای توطئه علیه جهان اسلام به کار گرفته غافل از اینکه گفتمان مقاومت با شتاب و اقتدار روزافزون در جای‌جای جهان اسلام ریشه دوانیده و تا برچیده شدن بساط اشغالگران و آزادی قبله اول مسلمین به پیش می‌رود.

 

روز قدس امسال از آن جهت اهمیت دارد که هم ابلاغ هشدار امت اسلام  به حکام مرتجع منطقه درباره برگزاری کنفرانس موهوم بحرین با عنوان معامله قرن یا همان معامله ننگ باشد و هم یادآور این که تلاش‌های گسترده استکبار جهانی در طراحی سناریوهای مستمر برای انحراف افکار عمومی جهان شکست خواهد خورد و فلسطین همچنان مسئله محوری جهان اسلام و کانون توجه ملل و جوامع است.

 

در پایان این بیانیه آورده شده است: سپاه  حضرت صاحب‌الزمان (عج) از اقشار و آحاد مردم مؤمن، انقلابی و شهیدپرور استان برای حضور باشکوه و دشمن‌شکن در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دعوت می‌نماید که با تجدیدعهد با آرمان فلسطین و قدس شریف در لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) پاسخ‌های قاطع و پشیمان کننده به دشمنان اسلام بدهند.

 

شکست دشمنان اسلام نزدیک است

 

بسیج اساتید استان اصفهان نیز به مناسبت فرارسیدن روز قدس با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم برای حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آوردند.

 

در ابتدای این بیانیه آمده است: بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف با فرمان تاریخی خود مبنی بر تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز قدس به نوعی این روز را به‌عنوان نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین معرفی نمودند. درواقع از آن تاریخ مساله فلسطین از حوزه یک مساله منطقه‌ای خارج و به‌عنوان یک مساله بین‌المللی به جهانیان عرضه شد. 

 

اکنون و بعد از گذشت چهل سال از اعلام این روز به‌عنوان روز جهانی قدس، گسترش تفکر مقابله با دشمنان غاصب صهیونیست و نفوذ آن حتی به کشورهای غیرمسلمان امری مشهود و مسلم است و همین امر باعث عصبانیت دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی شده است. 

 

در ادامه بیانیه آورده شده است: تقویت جبهه مقاومت در سال‌های اخیر به رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی نیز باعث شده است که تمام نقشه‌های دشمن در راستای شکستن مقاومت به نتیجه نرسیده و این جبهه با قدرت بیشتر و نفوذ منطقه‌ای بسیار زیاد در مقابل دشمنان عرض اندام نماید. 

 

کشورهای منطقه که با رژیم غاصب صهیونیستی سازش نموده و خود را مقابل امت اسلام قرار داده‌اند باید بدانند که آینده از آن مسلمانان واقعی پیرو مکتب رسول‌الله بوده و شکست و افول دشمنان نزدیک است و در آینده‌ای نه‌چندان دور باید با ذلت سکان قدرت را رها کرده و مانند سایر دیکتاتورهای سازشکار با دشمنان اسلام و مسلمین در درگاه عدل الهی پاسخگوی اعمال خائنانه خود باشند.

 

در پایان آمده است: بسیج اساتید استان اصفهان ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه از محور مقاومت و به‌ویژه ملت مظلوم فلسطین و همچنین محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان آن، اساتید محترم دانشگاه‌ها را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده و آرزو می‌کنیم که به فضل الهی به‌زودی نماز وحدت بین مسلمانان در جایگاه قبله اول مسلمین و به امامت حضرت ولی‌عصر (عج) برگزار گردد. 

 

راه‌حل مسأله فلسطین مقاومت است

 

 مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری نیز از مردم شریف اصفهان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

 

در این بیانیه آورده شده است:  نمایندگان مجلس خبرگان رهبری استان اصفهان ضمن حمایت از پایداری و استقامت مظلومین فلسطین اعلام می‌دارند هیچ طرح استعماری نمی‌تواند این واقعیت را تغییر دهد که راه حل مسئله فلسطین و آزادی قدس مبارزه و مقاومت است امروز سلاح مقاومت پایه‌های سست حکومت صهیونیست‌ها را به تزلزل انداخته و سقوط و نابودی ظلم استکبار جهانی را نزدیک‌تر ساخته است، 

 

بنابراین اطمینان داریم که مردم ولایت مدار و شهیدپرور استان اصفهان همراه با امت اسلامی به‌خصوص با توجه به عربده‌کشی‌ها و نقشه‌های جدید آمریکا و صهیونیست امسال پرشورتر از سال‌های گذشته در مقام تحقق خط «کونا للظالمین خصما و للمظلوم عونا»، عبادت و بندگی ماه رمضان خود را با حضور در راه‌پیمایی و فریادهای کوبنده علیه ستمگران جهانی تقویت نموده و پرچم مبارزه با جبهه استکبار را اقتدار و عزت بیشتر می‌بخشند و به این وسیله با بیعت با نظام، امام و رهبری تداوم راه مقدس شهدای انقلاب را اعلام می‌دارند.

 

حضور مردم پاسخ دندان‌شکن به طرح شکست خورده معامله قرن است

 

 رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان نیز جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از مردم استان دعوت به عمل آورد.

 

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی در این بیانیه آورده است: روز قدس میراث ماندگار خمینی کبیر و روز افشای خباثت شیطان بزرگ و اتحاد امت اسلام است. آزادی قدس شریف بزرگ‌ترین هدف و آرزوی پیر جماران بود که به حول و قوه الهی در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد نابودی رژیم سفاک صهیونیستی خواهیم بود. فریاد آزادی‌خواهی آزادگان سراسر جهان در این روز، به‌ویژه جوامع اسلامی بی‌شک پاسخ دندان‌شکنی به طرح شکست خورده آمریکایی صهیونیستی سعودی "معامله قرن" خواهد بود. تأسف‌بار است که قرار است پروژه فروش قبله اول مسلمانان جهان در جلسه کنفرانس اسلامی و در کشوری عرب اتفاق بیفتد لیکن همه دنیا بدانند که قدس شریف متعلق به اسلام و فلسطین بوده و تا ابد خواهد بود. رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان ادامه داده است: حال که صهیونیسم جهانی، کودک کشی را با دستان پلیدش در فلسطین مظلوم و همچنین دولت‌های مرتجع منطقه در یمن و بحرین به نهایت خباثت رسانده‌اند و ملت عزیز و مقاوم ایران، در اوج اقتدار، سخت‌ترین تحریم‌های اقتصادی را می‌گذراند؛ اتحاد و همبستگی و  همدلی و هم‌زبانی در زیر سایه رهبر عزیز و بزرگوار حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا باطل‌السحر همه نیرنگ‌هایشان خواهد بود.   

 

وی در پایان بیان داشته است: از مردم عزیز استان اصفهان و همشهریان عزیزم در روستاها و شهرهای شهرستان فلاورجان می‌خواهم با دهان روزه و در اوج بندگی، آزادی قدس را فریاد زده و فضای استان اصفهان و شهرستان فلاورجان، نیز سراسر معنای اتحاد و همدلی باشد. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.