مدیریت بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان اصفهان :

عده‌ای به‌واسطه مسئولیت نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند

مدیریت بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان اصفهان و نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان اصفهان گفت: برخی افراد به‌واسطه مسئولیت‌هایی که دارند، نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان،  فرهاد مصری‌نژاد با بیان تحولات اخیر دشمن در آب‌های خلیج‌فارس اظهار کرد: متأسفانه همزمان با تحرکات اخیر دشمنان، برخی افراد با استفاده از امکانات و تریبون‌هایی که به‌واسطه بعضی مسئولیت‌هایی که در اختیار دارند، با حرف‌ها و اظهارات خود به‌عنوان نیروی کمکی در جنگ روانی دشمن انجام وظیفه می‌کنند.

وی افزود: این افراد با سیاه‌نمایی‌ها چنان تداعی می‌کنند که جمهوری اسلامی اکنون باید یکی از دو راه جنگ یا صلح را انتخاب کند. این ذهنیت یعنی اینکه تصمیم و انتخاب با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و این دقیقاً همان چیزی است که دشمنان تلاش دارند در اذهان عموم مردم ایجاد کنند که اگر به پیشنهاد‌های دشمنان توجه نشود قطعاً جنگی در پیش خواهد بود.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان استان اصفهان اضافه کرد: این نگاه با توجه به تحلیل‌های موجود و اتفاقاتی که در چند سال گذشته در قضیه برجام رخ داده یا ساده‌انگاری بیش از حد است یا نفوذ نیروهای غرب‌گرا و عامل دشمن در بعضی از حوزه‌ها را تداعی می‌کند.

مصری‌نژاد تصریح کرد: به نظر می‌رسد این نوع گفتمان تلاش دارد در مقابل استراتژی «مذاکره نخواهیم کرد» و واقعیت «جنگ نخواهد شد» قرار گیرد و تلاش کند تا در داخل کشور به‌عنوان آتش تهیه دشمن حرکت و اقدام کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.