در راستای راهبرد راهیان علم و فناوری

بازدید از شرکت فولاد ذوب آهن اصفهان

اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) با حضور در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از خط تولید و بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان و به نقل از مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اصفهان ،در این بازدید که در دو بخش صورت گرفت، استادانی از گروه‌های آموزشی؛ محیط‌زیست، روانشناسی، علوم تربیتی، برق، آب، حقوق و باغبانی حضور داشتند.

در این برنامه که با هدف توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت در سال رونق تولید، توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد در ابتدا، از خطوط تولیدی شرکت ذوب آهن شامل؛ کوره بلند، خط تولید کک، فولادسازی، آگلومراسیون، ریخته‌گری، نورد۶۵۰ و نورد۳۵۰، در معیت مهندس ارشد تولید، بازدید به عمل آمد.

پس از این بازدید میدانی، اساتید در جلسه‌ای مشترک با بخش تحقیق و توسعه شرکت، به تبادل نظر در خصوص ظرفیت‌های مشترک تحقیقاتی میان دانشگاه و شرکت ذوب‌آهن پرداختند.

در پایان این برنامه به پاس قدردانی از مدیران و کادر اجرایی شرکت سهامی ذوب آهن در روز جهانی کار و کارگر، لوح تقدیرهایی به امضای دکتر محمد باقری، رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به دست اندرکاران برگزاری این بازدید علمی اهدا شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.