حمایت اساتید دانشگاه‌های استان قزوین از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللهُ وَاللهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

اساتید دانشگاه‌های استان قزوین در بیانیه‌ای حرکت احمقانه ایالات متحده آمریکا را محکوم نموده و حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان قزوین، در متن این بیانیه آمده است:

 دولت جنایتکارآمریکا با کارنامه‌ای ننگین در به خاک وخون کشیدن مردم مظلوم از نقاط مختلف جهان، بار دیگر دست به اقدام نابخردانه زده تا با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن سرپوش گذاشتن بر شکست مفتضحانه خود در غرب آسیا، به خیال خام خود صهیونیسم غاصب و رژیم مرتجع و کودک‌کش سعودی را از منجلاب نجات دهد اما غافل از اینکه این حرکت مذبوحانه ضمن افزایش محبوبیت سپاه در قلوب مردم ستم دیده عالم، قدم‌های پاسداران حریم امت اسلامی را استوارتر و بر عزمشان تا نابودی ظلم وجنایت وایجاد بسترهای ظهور منجی عالم بشریت می‌افزاید.

اقدامی که کمترین خیرات آن افزایش وحدت سلایق مختلف سیاسی در کشور واعلام حمایت بین‌المللی از این نهاد مقدس گردید را هدیه‌ای الهی به سپاهیان عزیز در روز پاسدار می‌دانیم.

ما اساتید دانشگاه‌های استان قزوین ضمن تقدیر از زحمات پاسداران انقلاب اسلامی و حمایت از تصمیم شورای عالی امنیت ملی در قبال نیروهای تروریست آمریکا در منطقه، حرکت احمقانه ایالات متحده آمریکا را محکوم نموده و حمایت خود را از این نهاد انقلابی و مردمی اعلام می‌نماییم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.