این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

نشست هم اندیشی سردبیران و جانشینان سردبیر نشریات بسیج اساتید برای حلّ المسائلی کردن نشریات

نشستی با حضور سردبیران و جانشینان سردبیر نشریات بسیج اساتید در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور ، در این نشست که باحضور دکتر شفیعی‌فر معاون پژوهشی بسیج اساتید برگزار شد، موضوع چگونگی حلّ المسائلی کردن نشریات بسیج اساتید به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر شفیعی فر ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، رویکرد کلی سازمان را کمک به حلّ مسائل کشور دانست و تصریح کرد: معاونت پژوهشی بسیج اساتید تصمیم دارد افق فعالیت‌های خود را تاحد امکان ناظر به حلّ مشکلات کشور ببیند و در این راه تلاش خواهد کرد.

دکتر جلال زاده دبیر شورای راهبردی سازمان نیز که در این جلسه حضور داشت، ضمن ارائه کلیاتی از وضعیت کشور و مسائل مورد نیاز جامعه اذعان داشت، نشریات کشور باید در جهت حلّ مسائل جامعه حرکت کنند که بسیج اساتید باید در این راه پیشگام باشد.

در این جلسه برخی سردبیران و جانشینان سردبیر نیز به ارائه نظرات درباره بسترها و مشکلات این امر و نیز راهکارهای اجرایی برای حلّ المسائلی کردن نشریات بسیج اساتید بیان کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید