این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده

نشست کاری معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید استان کرمان

معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج اساتید کشور با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید در استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر احمد نادری پس از دیدار با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه این استان، طی نشستی با رؤسای کانون‌های بسیج اساتید در استان کرمان، سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان بسیج اساتید کشور را تشریح کرد.

دکتر نادری ضمن ترسیم فضای سیاسی کشور، گفت: سازمان بسیج اساتید در این شرایط حساس نمی تواند نظاره‌گر حوادث و مشکلات و کاستی‌ها و رنج مردم سخت کوش و انقلابی باشد.

بسیج اساتید تصمیم گرفته است با تمام توان خود و بسیج امکانات در خدمت اعتلای نظام و حلّ مشکلات کشور باشد که تأسیس اندیشکده های راهبردی نیز گامی مهم برای تحقق این امر می باشد.

در این نشست رؤسای کانون‌های دانشگاهی نیز با مرور برخی مشکلات موجود در استان، اظهار امیدواری کردند تا بتوانند برای مشکلات موجود کشور گامی مؤثر بردارند.

پس از این نشست، از اندیشکده «انرژی نو» نیز بازدید به عمل آمد. مسئولان این اندیشکده، تأسیس آن را برای کمک به پیشرفت کشور و استفاده از انرژی‌های نو بسیار راهبردی و مؤثر دانستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید