معرفی مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ و معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور:

مراسم معارفه دکتر عرفان خسرویان به سمت مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ و دکتر علیرضا معاف به عنوان معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور

با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، تعدادی از معاونین این سازمان و رؤسای کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ، آیین تودیع و معارفه مسئولان پیشین و جدید بسیج اساتید تهران بزرگ و معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، آئین تودیع و تقدیر از خدمات دکتر علی اکبر متکان و معارفه دکتر عرفان خسرویان به عنوان مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ و همچنین تقدیر از تلاش‌های دکتر سیدمحمدرضا مرندی و معارفه دکتر علیرضا معاف به عنوان معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور باحضور رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، تعدادی از معاونین این سازمان و رؤسای کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ، برگزار شد.

در این مراسم دکتر علی اکبر متکان – مسئول سابق بسیج اساتید تهران بزرگ – ضمن تقدیر از مسئولان بسیج اساتید کشور و ریاست این سازمان در حمایت هایشان از وی، برای دکتر خسرویان آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه دکتر خسرویان عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور با تشکر از حسن اعتماد به وی برای واگذاری این مسئولیت، اظهار امیدواری کرد با تلاش همکاران خود در بسیج اساتید تهران بزرگ و حمایت مسئولان این سازمان بتواند در راستای رویکرد جدید و تحولی سازمان بسیج اساتید کشور، به نتایج مطلوبی دست یابد.

دکتر مجتبی زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور نیز با تقدیر از فداکاری‌های دکتر متکان که از بدو تأسیس بسیج اساتید پایتخت و در دانشگاه شهید بهشتی همواره به عنوان یک استاد انقلابی، پرتلاش و با انگیزه بالا فعالیت داشته است، برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت نموده و اعلام کرد که همچنان از ظرفیت و تجربیات این استاد برجسته و تفکرات راهبردی وی در سطح عالی سازمان بسیج اساتید کشور استفاده خواهد شد.

دکتر زارعی همچنین دکتر خسرویان را استادی جوان،صاحب ابداع و ابتکار و پرانرژی دانست که انتظار سازمان از ایشان این است که ظرفیت بالای کانونهای استادی تهران را فعال کرده و هوشمندسازی نیروی انسانی در نظام علم پایتخت و جدی گرفتن نظام اشاعه و مطالبه را در دستور کار جدی خویش قرار دهد.

وی همچنین اعلام کرد: سازمان بسیج اساتید پیش از این جلسه، بیانیه ای در محکومیت ورود مأموران آژانس بین المللی انرژی اتمی به داخل محوطه برخی دانشگاهها و اتاق اساتید دانشگاه آماده و در اختیار رسانه ها قرار داده است و درصورتی که هشدار استادان بسیجی جدی گرفته نشود، مهارت ملّی "انقلاب دوم" نوسازی خواهد شد.

در پایان این جلسه با اهدای هدیه ای که اثر هنری استادکاران ایرانی است، از زحمات دکتر متکان تقدیر و حکم مسئولیت دکتر خسرویان به وی تقدیم شد.

همچنین در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات دکتر سیدمحمدرضا مرندی، دکتر علیرضا معاف عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشورمعرفی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.