به همت سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت

ارتباط مجازی با ۳ استان توسط معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور

معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور از طریق ویدئو کنفرانس مهم‌ترین برنامه ها و رویکردهای بسیج اساتید را با مسئولان بسیج اساتید ۳ استان مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر علیرضا معاف معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور با ارائه تحلیلی از وضعیت فعلی کشور و منطقه، اعلام کرد: برنامه‌های بسیج اساتید بسیار ضروری و درعین حال برنامه معظم و بزرگی است که نیازمند همدلی و همراهی همه همکاران و کانون‌های دانشگاهی است.

در این ارتباط تصویری مجازی که به صورت زنده با ۳ استان یزد، اصفهان و چهارمحال و بختیاری برقرار شد، دکتر معاف ضمن ارائه آخرین اخبار از تحرکات گروه‌ها و جریانات سیاسی کشور به تبیین کارویژه اندیشکده‌ها پرداخت و برخی پیشنهادات را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی کشور ارائه کرد.

وی در بخش دیگری از این ارتباط مستقیم تصویری ضمن تأکید بر ضرورتِ کارِ شبکه ای و تشکیلاتی توسط معاونت‌های بررسی و تحلیل در استان‌ها، اعلام کرد این شبکه با کمک برخی معاونت‌های سازمان و همکاری استان‌ها در حال انجام است.
ارتباط مجازی با استان‌ها در راستای ضرورت ایجاد کانال‌های ارتباطی متنوع و مداوم، هر هفته با تعدادی از مسئولان بسیج اساتید استان‌ها در سراسر کشور برقرار می شود که در آن مشکلات و مسائل استان‌ها و پیشنهادات و راهکارهای کانون‌های استانی درجهت بهبود شرایط کاری و تسهیل اجرای برنامه‌های سالانه سازمان بسیج اساتید کشور مطرح می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.