این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت

ارتباط مجازی با ۳ استان توسط معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور

معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور از طریق ویدئو کنفرانس مهم‌ترین برنامه ها و رویکردهای بسیج اساتید را با مسئولان بسیج اساتید ۳ استان مطرح کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر علیرضا معاف معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور با ارائه تحلیلی از وضعیت فعلی کشور و منطقه، اعلام کرد: برنامه‌های بسیج اساتید بسیار ضروری و درعین حال برنامه معظم و بزرگی است که نیازمند همدلی و همراهی همه همکاران و کانون‌های دانشگاهی است.

در این ارتباط تصویری مجازی که به صورت زنده با ۳ استان یزد، اصفهان و چهارمحال و بختیاری برقرار شد، دکتر معاف ضمن ارائه آخرین اخبار از تحرکات گروه‌ها و جریانات سیاسی کشور به تبیین کارویژه اندیشکده‌ها پرداخت و برخی پیشنهادات را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی کشور ارائه کرد.

وی در بخش دیگری از این ارتباط مستقیم تصویری ضمن تأکید بر ضرورتِ کارِ شبکه ای و تشکیلاتی توسط معاونت‌های بررسی و تحلیل در استان‌ها، اعلام کرد این شبکه با کمک برخی معاونت‌های سازمان و همکاری استان‌ها در حال انجام است.
ارتباط مجازی با استان‌ها در راستای ضرورت ایجاد کانال‌های ارتباطی متنوع و مداوم، هر هفته با تعدادی از مسئولان بسیج اساتید استان‌ها در سراسر کشور برقرار می شود که در آن مشکلات و مسائل استان‌ها و پیشنهادات و راهکارهای کانون‌های استانی درجهت بهبود شرایط کاری و تسهیل اجرای برنامه‌های سالانه سازمان بسیج اساتید کشور مطرح می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید