این مطلب ۱۳۲ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت :

ارتباط مجازی با استان‌ها از طریق ویدئو کنفرانس

در ادامه ارتباط مجازی مسئولین سازمان بسیج اساتید کشور با استان‌ها، دکتر دارا بصورت زنده به تبادل نظر با استان‌های گیلان، سمنان و گلستان پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر جلیل دارا معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بسیج اساتید کشور، روز گذشته بصورت مجازی و ازطریق ویدئو کنفرانس در جریان آخرین رویدادهای کاری در مراکز بسیج اساتید استانی در ۳ استان سمنان، گیلان و گلستان قرار گرفت و به پرسش های مسئولین استان پاسخ گفت.

در ارتباط تصویری همزمان مسئولین بسیج اساتید کشور با مراکز استانی و کانون‌های دانشگاهی سراسر کشور، آخرین برنامه‌های در دست اقدام مورد بررسی قرار گرفته و در جهت رفع ابهامات موجود در برنامه ها تبادل نظر صورت می گیرد.

این طرح که با استقبال خوب ازسوی استان‌ها مواجه شده است، روزهای یکشنبه هر هفته بصورت برنامه‌ریزی شده صورت می گیرد که تاکنون چندین جلسه برگزار شده است و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید