به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان همدان

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان ضمن تبریک چهلمین فجر انقلاب اسلامي و یوم‌الله ۲۲ بهمن به همه ملت شریف ایران، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور، متن بیانیه اساتید بسیجی استان همدان بدین شرح است:

 

بسمه‌تعالی

 دهه فجر انقلاب اسلامي و یوم‌الله ۲۲ بهمن مبارک باد

"وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَیَ الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأَرضِ وَ نَجعَلَهُم أَئِمَّهً وَ نَجعَلَهُم الوَارِثینَ" (قصص/۵)

«و ما بر آن هستيم که بر مستضعفان روی زمين نعمت دهيم و آنان را پيشوايان سازيم و وارثان گردانيم»

 

دهه مبارك فجر یادآور روزهای تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار و نقطه پایانِ تحقیر ملت ایران است. این روزها یادآور روزهایی است كه ملت مسلمان ایران به رهبري حضرت امام خميني (ره) با حرکتِ الهیِ خود طومار عمر استبداد داخلی و استعمار خارجی را برای همیشه در هم پیچید و نقطه آغازی در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به‌سوی حق و عدالت شد. به فرمايش مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) دهه فجر در حقیقت ولادت دوباره امامت در این کشور است.

روز ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ خورشید چهلمین بهار انقلاب در حالی در سرزمین اسلام و فرهنگ و ادب و ایثار طلوع می‌کند که جهانیان، محو تماشای عظمت و اقتدار خیره‌کننده ملت ایران اسلامی‌شده‌اند. چهلمین سال انقلاب اسلامی در حالی آغاز می‌شود که ملت بزرگ ایران توطئه‌های فراوانی از دشمنان خارجی را خنثی نموده و نقشه دشمنان و ایادی داخلی آنان را نقش برآب نموده است. انقلاب اسلامی ایران در این مدت از عمر شریف خود از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته و در پرتو امواج بیداری‌بخش این انقلاب بزرگ الهی، مناسبات و معادلات ساخت قدرت جهانی، خارج از اراده مستکبران و نظم ادعایی قدرت‌های سلطه‌گر به نفع مستضعفین و ملل آزاده و حق‌طلب بر هم ریخته و بشریت در حال گذر از یک پیچ تاریخی مهم و سرنوشت ساز قرار گرفته است. بسیج اساتید استان همدان ضمن اعلام حمایت و تبعیت از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی برحفظ وحدت در روز یو الله ۲۲ بهمن اعلام میدارد پشت سر «مقام ولایت امرِانقلاب اسلامی» آماده ایثار و از خود گذ شتگی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

 اساتید بسیجی استان همدان ضمن هشدار مجدد نسبت به زیاده‌خواهی آمریکایِ سلطه‌جو، از دولت جمهوری اسلامی ایران انتظار دارد پاسدار ارزش‌های ملی و اسلامی باشند و به وعده‌های دشمنان ایران عزیز، اعتماد نداشته باشند و نقطه اتکا خود را بر توان ملی و قدرت لایزال مردم بزرگ ایران قرار دهند و در بهبود وضع معیشتی مردم بکوشند.

-سیج اساتید استان همدان از مبارزات حق‌طلبانه ملل منطقه در مواجهه با جهالت، استبداد و استعمار حمایت کرده و اقدامات سبوعانه تکفریون وهابی را در ذبح کودکی بی‌گناه در جوار حرم نبوی را محکوم می‌کند.

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان ضمن تبریک مجدد چهلمین فجر انقلاب اسلامي و یوم‌الله ۲۲ بهمن به همه ملت شریف ایران، از همه اقشار ملت انقلابی به‌خصوص از دانشگاهیان و دانشجویان عزیز جهت برگزاري هرچه باشکوه‌تر دهه‌ی مبارك فجر و حضور پرشکوه در راهپیمایی بیست ‌و دو بهمن، دعوت به عمل می‌آورد.

                                                            والسلام علی عباد الله صالحین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.