این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد

راه اندازی ۱۰ اندیشکده دربسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر هاشمی در نشست رئیس و اعضای شورای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر محمدمهدی طهرانچی، از راه اندازی ۱۰ اندیشکده در استان‌های مختلف خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در نشست رئیس و اعضای شورای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمود‌ هاشمی مسئول بسیج اساتید، گفت: بسیج اساتید الحمدالله در دوره جدید خیلی سریع در مسیر اصلی خود قرار گرفت و در این مدت کوتاه توانست ۴۰۰ استاد انقلابی را شناسایی و شبکه‌سازی کند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برنامه‌های بسیج اساتید این دانشگاه برای ایجاد اندیشکده‌های مختلف در واحدها، تصریح کرد: تاکنون ۱۰ اندیشکده در استان‌های مختلف راه‌اندازی شده که تلاش داریم این اندیشکده‌ها در حوزه‌های مختلف فعالیت کنند که تعداد آنها بیشتر نیز خواهد شد.

پایان این نشست با زیارت پرچم مقدس حرم حضرت ابوالفضل (ع) متبرک شد.

منبع: دانشگاه آزاد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید