این مطلب ۱۰۲ بار خوانده شده
به همت بسیج اساتید استان مرکزی برگزار گردید

جلسه شورای مرکزی اندیشکده های بسیج اساتید استان مرکزی

جلسه شورای مرکزی اندیشکده های بسیج اساتید استان مرکزی در محل سازمان مرکزی بسیج اساتید استان برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور  ، در این جلسه ابتدا دکتر محسن ذوالفقاری مسئول سازمان و سرهنگ دکتر محمد فراهاني پیرامون راهبردهای نظری و اجرایی اندیشکده های استان صحبت کردند.

در ادامه جلسه ،مسئولین اندیشکده های صنعت، اقتصاد، سواد رسانه، محیط زیست و فرهنگ و پیوست فرهنگی ( دکتر فتاحی، دکتر یونسی، دکتر کریمی، دکتر انصاری و دکتر کمالی نهاد) گزارش فعالیت های انجام شده را بیان کردند.

مهم‌ترین رویکردها ی مورد بحث در این نشست، جذب و شناسایی اعضای کارآمد هیئت علمی اندیشکده ها، تعامل با مراکز ذی‌ربط و ایجاد هماهنگی با پارک علم و فناوری؛ سپاه پاسداران و صدا وسیما ، پیگیری بحث مجوزهای اندیشکده های جدید بود .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید