عضو شورای عالی فضای مجازی مطرح کرد

ثبت بیش از ۲ هزار سمن در کشور / انقلاب اسلامی رهبر دنیای مقاومت

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت امروز انقلاب اسلامی رهبر دنیای مقاومت است .

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور سیّد عزت الله ضرغامی در آیین چهل سالگی انقلاب اسلامی که امروز صبح در سالن همایش های فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد با اشره به مطرح شدن سوال چگونگی دفاع از انقلاب در ۴۰ سالگی آن گفتانقلاب نیاز به دفاع ندارد و هر چه هست حمله و انجام کارهای خیر برای ملت و دنیا است و از زمانی که فضای مجازی ایجاد شده قبل آنکه بر عقلانیت استوار باشد بر ابهام و ایهام گویی قرار گرفته است.

وی ادامه داد در عموم مولفه های سازندگی کشور و رسیدگی به مردم  اعداد و ارقام به گونه ای است که مقایسه آن با دوران پهلوی کاملل اشتباه است.

عضو شورای عالی فضای مجازی کشور تصریح کرد در دو ساله اول انقلاب در برخی امور به اندازه کل دوران پهلوی کار انجام شد به خصوص در امور زنان از جمله مواردی است که مورد توجه غربی ها است و سعی دارند مدام بگویند بعد از پیروزی انقلاب در امور زنان جمهوری اسلامی خوب عمل نکرده و بحث حجاب را به عنوان یک محدودیت بیان می کنند  و در واقع بحث زنان میدان بازی آنها است.

ضرغامی عنوان کرد امروز آمار و ارقام نشان از پیشرفت نسبت به گذشته دارد امروز ۴۴ درصد دانش آموختگان زن ها هستند ، ۲ هزار سازمان مردم نهاد ثبت شده ، آمار امید به زندگی در زنان بسیار افزایش یافته است واین نظام ۶۰ هزار پزشک زن تحویل جامعه داده است و قوانین خوبی در حوزه زنان در مجلس تصویب شده است و این نشان از توجه جمهوری اسلامی به زن و جایگاه آن در اجتماع است.

وی گفت در این میانه مسیر از اساتید دانشگاه میخواهم در مواردی که دشمن آن ها را زمین بازی خود قرار داده تحقیق کنند چرا که اتقلاب اسلامی زنده و الهام بخش است و رهبر دنیای مقاومت هستیم باید آسیب شناسی کنیم و اشکالات را از حوزه قدرت بر طرف کنیم اگر نقد و تجدید نظر در رویه ها و روش ها نداشته باشیم ، دشمن پرچم را می‌گیرد .

ضرغامی خاطرنشان کرد مفهوم فتنه قاطی شدن حق و باطل است و یک عده قسمت های باطل زا را می گیرند و جریان ها را جهت می دهند ، در این میان انقلابی ها باید شفاف سازی کنند .

وی ادامه داد امروز در فضای مجازی آتش به اختیارها اگر نبودند که شفاف سازی کنند معلوم نبود چه مشکلاتی پیش می آمد، فضای مجازی حیات بخش و مدیریت فضای مجازی مهم است .

ضرغامی تصریح کرد مدیریت فضا ی مجازی یعنی نیابد این فضا در اختیار شعارهای سیاسی قرار گیرد ، جنبش استادی شور و شعور را همراهی می کند و اساتید نباید بترسند همان طور که در جنگ نترسیدند

باطل سرابی بیش نیست و ریشه ندارد ، کف روی آب است و باید با شجاعت حق را بگوییم و آسیب شناسی کنیم .

وی ادامه داد جنبش استادی با بصیرت در میدان است و آسیب شناسی می کند ، عمده  مشکلات ما امروزه در بحث قانون اساسی نیست بلکه در روش ها و رویه هاست ، مدیران ظرفیت قانون اساسی را نمی دانند ، دشمن تکلیفش معلوم است ما نباید در بازی دشمن بیفتیم باید رویه اصلاح گردد.

وی ادامه داد باید روزنه های فساد را از بین ببریم و در این میان دولت و مجلس مسئول هستند ، باید جماعت آگاه و فهمیده روزنه های فساد را احصاء کنند.

ضرغامی در پایان گفت جنبش استادی باید آسیب ها را مشخص کند تا انقلاب اسلامی به دور از آسیب ها راه سعادت را در پیش گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.