این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

تاثیر نظام سرمایه‌داری بر مشکلات اقصادی کشور

تاثیر نظام سرمایه‌داری بر مشکلات اقصادی کشور
نسخه مناسب چاپ

جلسه ای با موضوع تاثیر نظام سرمایه‌داری بر مشکلات اقصادی کشور در روز یکشنبه مورخ ۱۸ شهریورماه ۹۷ در مرکز پژوهش‌های شهید الله‌دادی بسیج اساتید استان یزد برگزار گردید. این جلسه با حضور معاون پژوهشی بسیج اساتید استان یزد دکتر علیرضا یاراحمدی، دکتر محسن حکیمی معاون مرکز پژوهش‌های شهیدا لله‌دادی بسیج اساتید استان یزد، دکتر سیدحسن حاتمی نسب عضو هیات علمی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد و دکتر مهدی اکابری تفتی عضو هیات علمی گروه علوم اقتصادی دانشگاه میبد برگزار گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید