اساتید بسیجی دانشگاه‌های لرستان در بیانیه‌ای حماسه‌ی ۹ دیماه را گرامی داشتند

روز بصیرت و تجلی وحدت امام و امت

جامعه‌ی اساتید متعهد و بسیجی دانشگاه‌های لرستان، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه‌ی مردمی ۹ دی بیانیه‌ای صادر نمودند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان لرستان، در متن این بیانیه اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان لرستان چنین آمده است:

 

امام خامنه‌ای‌(مدظله العالی) :

 راز ماندگارى این انقلاب، اتکاى به ایمان‌هاست؛ اتکاى به خداست. لذا شما مى‌بینید آن روزى که توده‌ى عظیم مردم در سرتاسر کشور احساس کنند که دشمنى‌اى متوجه انقلاب است، احساس کنند که دشمنىِ جدى‌اى وجود دارد، بدون فراخوان حرکت می کنند مى‌آیند

 

مردم خداجوی ایران، برای رسیدن به ایرانی در تراز آرمان‌ها و اعتقادات مقدس خود، خون دل‌ها خورده و با جان و دل، شجره‌ی طیبه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به چهل سالگی رسانده‌اند.

انقلاب اسلامی مردم ایران، شجره‌ی طیبه‌ای ست که هر از گاهی تندباد حادثه‌ای از کنجی به آن وزیده است.

اما این درخت تناور، به رغم همه‌ی گردو غبارهای این بادهای هرزه گرد، هنوز هم استوار و پابرجاست، و با همه‌ی زخم‌هایی که از دستان چدنی دشمنان دانا و زخم زبان‌های دوستان نادان بر پیکره دارد، هر ساله، بر عظمت و استواری خود می‌افزاید.

از حماسه های ماندگار ایرانیان در صیانت از حریم انقلاب اسلامی، وحدت و یگانگی اراده‌ی امتی بصیر و امامی حکیم در نهم دیماه ۸۸است؛

گرد و غبار فتنه‌ی ۸۸ هنوز فرو ننشسته بود که بصیرت مردم انقلابی ایران، دست‌های چدنی دشمنان خارجی و دستکش سبز مخملی دوست نمایان داخلی را همکاسه یافت و کمر ائتلاف شوم شیطان بزرگ و سرسپردگان داخلی‌اش را در ۹ دیماه چنان شکستند که هرگز از حافظه‌ی تاریخی دنیای معاصر پاک نخواهد شد.

و اکنون سال‌هاست دوست و دشمن ۹ دیماه را به عنوان" روز بصیرت و تجلی وحدت امام و امت "در ایران اسلامی به خاطر سپرده و به رسمیت شناخته‌اند.

بی‌تردید هنوز هم روشن بینی مردم و روشنگری خواص با بصیرت و متعهد به سرافرازی این سرزمین، آب سردی بر کورسوی زیر خاکستر اذناب فتنه و ایادی داخلی و منطقه‌ای شیاطین کوچک و بزرگ در دنیای معاصر خواهد شد.

با عنایت به چنین روزگار فتنه خیزی، جامعه‌ی اساتید متعهد و بسیجی دانشگاه‌های لرستان، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه‌ی مردمی ۹ دی، خود را مقید به عمل به هرنوع تکلیف ملی و شرعی در راه روشنگری، تربیت و تقویت قوه عاقله‌ی کشور، جهاد و مجاهدت در راستای حفظ و گسترش دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی لرستان

(در آستانه‌ی ۹ دیماه ۹۷)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.