این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
به همت بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق صورت گرفت

تقدير و تجلیل از اساتید و همکاران سادات واحد

بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي بافق از سادات دانشگاه، تقدير كرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در اين برنامه كه به پیشنهاد و همت بسیج اساتید دانشگاه در سالن كنفرانس دانشكده فني و مهندسي برگزار شد، در ابتدا مهدی اسلام زاده مسئول بسیج اساتید دانشکاه ضمن تبریک عید غدیر خم و بر شمردن اهمیت بالای عید ولایت در برابر سایر اعیاد، به سادات حاضر در جلسه خوش آمد گفت و بیان کرد که باید همه توان و تلاش خود را مجموعه اساتید و کارکنان در خصوص شناساندن اهمیت عید غدیر در دانشگاه به کار گیریم.

 

 سپس حسينعلي لازمي، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بافق، با تبريك عيد غدير خم، عيد ولايت را نشان حقانيت مكتب تشيع دانست و بر بزرگداشت اين روز تاكيد كرد.

 

همچنين در اين مراسم با اهدا هديه، از سیزده نفر از اساتيد و کارکنان دانشگاه كه از سادات عزیز هستند، تقدير بعمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید