بیانیه‌ی بسیج اساتید دانشگاه پیام نور درباره ی حماسه ۹ دی

راهپیمایی مردمی ایرانیان در ۹ دیماه ۸۸، آب سردی بود بر آتش فتنه‌ی فتنه گران

جامعه‌ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور در‌ سراسر کشور، ضمن ادای احترام به بصیرت ملت انقلابی ایران، برائت از دشمنان مکار خارجی و دوست نمایان نادان داخلی، بیانیه‌ای به مناسبت حماسه ۹ دیماه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور ، متن بیانیه جامعه‌ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور در‌ سراسر کشور به شرح زیر است:

 

امام خامنه ای (مدظله العالی)؛

"فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه می شود."

 

انقلاب اسلامی ایران، در فرآیند آغاز تثبیت، تداوم و تکامل خود، تجربه‌های بسیاری را به ذهن تاریخی  جهان معاصر عرضه داشته است؛

این نهضت عظیم اسلامی، هرچند در همان آغاز راه، جنگ سخت تحمیل شده از سوی استکبار نحص آمریکا و حزب بعث صدام، را به برکت خون شهیدان راه اسلام و رشادت زنان و مردان این سرزمین، با پیروزی به پایان برد اما بلافاصله شاهد ائتلاف شوم و شیطانی دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آنان در سطوح مختلف سیاسی، فرهنگی، عقیدتی و... بوده است.

 

حاصل این پیوند خواسته یا ناخواسته اما نامبارک، در سال ۸۸ آن بود که چهره‌ی دو رنگ استکبار و استعمار با آن جنگ نرم ناتمامشان و  اهالی دو روی آن فتنه‌ی رنگی با این رمز نامبارک تقلبشان به ائتلافی دلخواه رسیدند.

اما به برکت رهبری حکیم فرزانه‌ی انقلاب و به یُمن بصیرت الهی مردم آگاه و انقلابی این سرزمین، آن ائتلاف شوم شیطانی نه به کف خواسته‌هایشان (ابطال انتخابات) رسید و نه به سقف خیال‌های خامشان (عبور از مردمسالاری دینی، ولایت فقیه و اصل نظام جمهوری اسلامی).

راهپیمایی سراسری، خودجوش و مردمی ایرانیان در ۹ دیماه ۸۸، آب سردی بود بر آتش فتنه‌ی فتنه گرانی که دست در دست شیطان، به رقص و پایکوبی در عاشورای حسینی  برخاسته و حرمت شکنیهای خود را تا به آتش کشیدن خیمه های نمادین اهل بیت (ع) پیش برده بود.

بی تردید حماسه ی ۹ دی، به عنوان حماسه ی بصیرت و پیش آگاهی و اسلام خواهی مردم انقلابی ایران در ذهن تاریخی همه ی ما ثبت شده ماندگار خواهد شد.

 

از این رو، جامعه ی اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور در‌ سراسر کشور، ضمن ادای احترام به بصیرت ملت انقلابی ایران، برائت از دشمنان مکار خارجی و دوست نمایان نادان داخلی، هنوز هم بر آن عهد و پیمانی که با آرمانهای امام و انقلاب و رهنمودها و مطالبات مقام عظمای ولایت، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله)،  بسته، استوار و ثابت قدم ایستاده و برای هر گونه روشنگری، جهاد و مجاهدتی تا رسیدن به اهداف قدسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام آمادگی می کند.

 

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور

( در آستانه ۹ دیماه ۹۷)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.