این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
در اولین روز اجلاس بسیج اساتید کشور صورت گرفت

تقدیر از صاحبان آثار فاخر فرهنگی در نشست ملی" قدرت نرم و ایران فردا"

در « نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا» از صاحبان چند اثر فاخر فرهنگی با موضوعات فیلم، انیمیشن و کتاب تقدیر و تجلیل شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در «نشست ملی قدرت نرم و ایران فردا» که در اولین روز اجلاس بسیج اساتید و با هدف هم‌اندیشی و توانمندسازی اساتید دانشگاه در جهت بسط قدرت نرم جمهوری اسلامی، برگزار شد، از صاحبان آثار فرهنگی تجلیل و تقدیر شد.

 

در این نشست که با حضور سردار شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح و مهندس ضرغامی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران صورت گرفت، از مؤسسه هنر پویا به علت تولید پویانمایی فیلشاه، شرکت دانش بنیان وب پردازان پارسی جو، مؤسسه موعود عصر و ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم‌خانه ایران، به علت فعالیت در حوزه قدرت نرم قدردانی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید