این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده
در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور صورت گرفت

تجلیل از خادمان گمنام جمهوري اسلامي ايران

در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور که با موضوع بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی برگزار گردید، از اساتيد بسيجي و خادمان گمنام جمهوري اسلامي ايران تقدیر و تشکر شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید کشور، در این همایش که با حضور آيت الله مصباح يزدي، سردار غلامحسين غيب پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين، محمدباقر قاليباف شهردار سابق تهران و مجتبي زارعي رئيس سازمان بسيج اساتيد کشور برگزار شد، از امیر ارتش کریم بنی طرفی، مهندس نوری مدیر عامل سازمان هواپیمایی کشور، خانواده مرحوم شایان فر، رئیس پژوهشکده روزنامه کیهان، دکتر رهدار عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم و مرکز مطالعات راهبردی فتوح، مهدی جمشیدی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه و عزت الله مطهری معروف به عزت شاهی، مهدی غیوران و همسرشان طاهره سجادی، فرزند شهید اندرزگو تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید