عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
در مشهد مقدس صورت گرفت:
حضور رییس سازمان بسیج اساتید در جمع رؤسای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها
تاریخ خبر :1397/02/06 00:42:14


دکتر زارعی در ادامه برنامه های سفر خود به استان خراسان رضوی در اجتماع رؤسای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها حضور یافت.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع رؤسای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، بخشی از برنامه ها و اقدامات سازمان بسیج اساتید کشور و رویکرد جدید این سازمان را تشریح کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه بسیج اساتید کشور از جایگاه بسیار مناسبی درمیان استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برخوردار است اعلام کرد: بسیاری از استادان دلسوز، وطن خواه و بسیجی عضو شبکه بزرگ بسیج اساتید هستند که باید از این ظرفیت در جهت منافع ملی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهره برد.

دکتر مجتبی زارعی با بیان این مطلب که اندیشکده های راهبردی با نگاه حلّ المسائلی تأسیس شده و باید ناظر به حلّ مسئله ای از مسائل ملّی یا محلّی باشند، افزود: این اندیشکده ها محمل مناسبی برای جهت دهی به پژوهش های کاربردی و راهبردی به سوی حلّ مسئله با توجه به مزیتهای نسبی و محورهای توسعه در هر استان و منطقه خواهند بود.گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار دانشگاهها

تعداد بازديدها: 159