عنوان سایت
شنبه 5خرداد 1397
مشاهده خبر
کانون بسیج اساتید مجتمع عالی سراوان
نشست فصلی و تودیع و معارفه مسئول کانون
تاریخ خبر :1396/12/14 08:32:06


نشست فصلی کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان با حضور مسئولین محلی، فرمانده سپاه شهرستان و مسئول و مدیران استانی بسیج اساتید روز هفتم اسفند ماه در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید.

در این نشست

در این نشست پس از قرائت کلام الله مجید، ابتدا ریاست محترم مجتمع جناب آقای دکتر ریگی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی خدمت مسئولین و اعضای بسیج اساتیدشرکت کننده در این نشست، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در راستای برنامه‌های  بسیج اساتید از جمله حلقه‌های علمی، صالحین و سایر برنامه‌های اجرایی که توسط بسیج اساتید در آن مجتمع انجام شده ارائه نمودند و اظهار داشتند، مجتمع آموزش عالی سراوان آمادگی دارد، از تمام فعالیت های علمی، فرهنگی و آموزشی که بسیج اساتید جهت اعضای هیات علمی در دستور کار دارد حمایت نماید.

 درادامه جانشین محترم کانون گزارش مبسوطی از فعالیت های کانون در سال تحصیلی ارائه نمودند و همچنین سایر اعضای بسیج اساتید نیز به ارائه نظرات خود در خصوص فعالیت ها و برنامه های اجرایی پرداختند.

 در این نشست برادر حدادی مسئول بسیج اساتید استان ضمن پاسخ به سوالات اعضاء، به تشریح و بازخوانی اهداف و برنامه های بسیج اساتید در دانشگاه‌ها پرداخته و توضیحات لازم را ارائه نمودند، همچنین در خصوص روند تدوین برنامه های سال 97 نیز بیاناتی را ارائه نمودند.

 در پایان با توجه به اینکه مسئول قبلی کانون بسیج اساتید مجتمع آموزش عالی سراوان جناب آقای دکتر شهریاری به دانشگاه سیستان و بلوچستان منتقل شده بودند، پس از نظر خواهی از اساتید هیات علمی و همچنین رایزنی با مسئولین محترم دانشگاه، دفتر نهاد و فرمانده محترم سپاه شهرستان طبق روال مرسوم، برادر محسن دهمرده  عضو هیات علمی  آن مجتمع به عنوان سرپرست جدید کانون بسیج اساتید معرفی شدند.

 گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 223