عنوان سایت
شنبه 5خرداد 1397
مشاهده خبر
دکتر حجت الله جعفریان ، رئیس بسیج اساتید دانشگاه دولتی گنبدکاووس:
فقرزدایی و اشتغال باعث همدلی بین مسوولان و مردم می‎شود/ مسوولان به جای بحث‎های بیهوده و هنجارشکن برای حل مشکلات راهکار بدهند
تاریخ خبر :1396/12/05 12:53:10


حجت‎الله جعفریان در گفت‎وگو با خبرنگار سازمان بسیج اساتید استان گلستان در خصوص جایگاه قدرت محور مقاومت اظهار کرد: جایگاه قدرت محور مقاومت جمهوری اسلامی در منطقه برای امنیت کشورهای اسلامی و به خصوص برای کشورهای خاورمیانه نقشی بسیار اساسی داشته است.

وی تصریح کرد: با این قدرت جمهوری اسلامی، مقابله جدی با استکبار جهانی صورت گرفته و هرگز کشورهای سودجو همچون آمریکا و ایادی استکباری فکر حضور بیشتر در منطقه کشورهای اسلامی و فعالیت‎های توطئه‌آمیز را نخواهند داشت.

عضو هیئت علمی دانشگاه دولتی گنبدکاووس در خصوص همگرایی و همصدایی بیشتر بین مسوولان گفت: ایجاد همگرایی بینمسوولان جمهوری اسلامی در راستای اطاعت از ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‎ای «مدظله العالی» واجب است.

جعفریان بر لزوم رسیدگی بیشتر به امورات کشوری و رفع نیازهای معیشتی مردم تاکید کرد و افزود: تلاش بیشتر در جهت فقرزدایی و ایجاد اشتغال همچنین روشن‌سازی فعالیت و کارهای خوب صورت گرفته در عرصه‎های اقتصادی، علمی و اجتماعی و ایجاد همدلی در بین مسوولان و مردم می‎تواند بسیار مفید واقع شود.

این استاد بسیجی در خصوص صحبت‎های هنجارشکنانه و ضد وحدت برخی مسوولان بیان کرد: این حرف‎ها نه تنها برای حل مشکلات کشور سودی نداشته بلکه باعث ایجاد تفرقه و ناامیدی بین مردم می‎شود‎ و نوعی سودرسانی به دشمن و یا آسیب‎رسانی به نظام جمهوری اسلامی تلقی می‎شود.

جعفریان تاکید کرد: این مسوولان بهتر است به جای این بحث‎های بیهوده، پیشنهادات خودشان را در راستای حل مشکلات مطرح کرده و با همدلی خود با دیگر مسوولان دلسوز جمهوری اسلامی و ایجاد وحدت بیشتر، گام‎های مثبتی را برای نظام اسلامی و مردم بردارند.

وی با بیان اینکه آمریکا در طول 39 سال گذشته نشان داده که همیشه فرصت‎طلب و عهدشکن بوده است، گفت: هرگز نمی‎توان به آمریکا اعتماد کرد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه ابراز کرد: سردمداران کشور آمریکا، روحیه شیطانی داشته و همیشه به دنبال منفعت و سودجویی و زیاده‌خواهی هستند بنابراین در هر زمان ممکن از معاهدات بین‎المللی به نفع خود بهره‎برداری کرده و پیمان‎شکنی می‎کنند.

جعفریان با اشاره به باطل بودن آمریکا تصریح کرد: آنها سعی می‎کنند همیشه با ادعاهای دروغین خود ملت‎های جهان را فریب دهند و با برخی مغلطه کاری‎ها سعی دارند خود را حق به جانب وانمود کنند، حال آنکه اکثر کشورهای جهان می‎دانند این کشور فریب کار بوده و به دنبال تخریب جایگاه کشورهای دیگر است.

وی در خصوص دستاوردهای موشکی جمهوری اسلامی گفت: نظام اسلامی با دستاوردهای بزرگ‌ خود در عرصه نظامی و دفاع موشکی که به صورت کاملا بومی است؛ گام بزرگی را در عرصه اقتصاد مقاومتی و اتکا به درون برداشته است؛ قطعا این دستاورد باعث افزایش روحیه خودباوری و خوداتکایی در عرصه دفاع مشروع شده است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه دولتی گنبدکاووس با بیان اینکه آمریکا با مطرح کردن موضوع موشکی و حقوق بشر قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی را داشته و دارد، افزود: حال آنکه چهره شیطانی آمریکایی‎ها و حامیان آنها برای مردم جهان کاملا واضح و روشن است.گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,تست,دانشگاه ها,معاونت ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 219