عنوان سایت
پنجشنبه 2فروردین 1397
مشاهده خبر
🅾️نشست شورای مرکزی کانون های بسیج اساتید استان خوزستان با حضور دکتر حسین امیرعبداللهیان دستیار و مشاور عالی ریاست مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
مشاورعالی ریاست مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: همچنان با صدای بلند اعلام می داریم که به حمایت های قاطع خود از سوریه در مسیر مبارزه با تروریسم و کمک به مردم و بازسازی این کشور ادامه می دهیم.
تاریخ خبر :1396/12/03 16:48:38


نشست شوراهای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه های خوزستان شامگاه چهارشنبه دوم اسفندماه با حضور حسین امیرعبداللهیان مشاورعالی ریاست مجلس شورای اسلامی و در سالن شهدای مدافع حرم دانشگاه ازاد اسلامی اهواز برگزار شد.

حسین امیرعبداللهیان در نشست شوراهای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه های خوزستان با اشاره به آخرین تحولات در سوریه و رویکرد ایران در منطقه افزود: ایران با اتخاذ یک رویکرد صحیح، راهبردی و دقیق در حمایت از سوریه توانست برای تامین حداکثری امنیت ملی و کمک به تقویت امنیت منطقه که جزء جدانشدنی تمامی کشورها است ، یک گام مهم و استراتژیک بردارد.

وی ادامه داد: حمایت ایران از سوریه در راستای مبارزه با تروریسم ،یک تصمیم دقیق و صحیح برای ارتقای امنیت ملی کشور و ثبات منطقه است.

امیرعبداللهیان همچنین به وضعیت کشور یمن و جنایت های رژیم آل سعود اشاره کرد و گفت: سعودی ها همچنان خطای استراتژیک خود در تداوم تجاوزات نظامی به یمن را ادامه می دهند و باید هرچه سریعتر این حملات متوقف شود و مساله یمن در مسیر سیاسی خود مورد توجه جامعه بین الملل قرار گیرد.

وی اظهار کرد: محاصره اقتصادی یمن توسط عربستان سعودی، امارات و برخی از کشورها شرایط فاجعه بار انسانی را در این کشور ایجاد کرده است.
گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,تست,دانشگاه ها,معاونت ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 135