عنوان سایت
سه شنبه 4اردیبهشت 1397
مشاهده خبر
بیانیه
بيانيه سازمان بسيج اساتيد استان اردبيل به مناسبت 22 بهمن، سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي
تاریخ خبر :1396/11/21 17:19:31


بسمه تعالي

 

بيانيه سازمان بسيج اساتيد استان اردبيل به مناسبت 22 بهمن، سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي

والفجر و ليال عشر

انقلاب اسلامي به رهبري حضرت امام رضوان الله تعالي عليه حادثه­اي كم­نظير بلكه بي­نظير در تاريخ پرفراز و نشيب ملت شريف، مؤمن و بزرگوار ايران بود و راه ملت را به سوي آزادي، آباداني و حاكميت ارزش­هاي الهي و انساني گشود و در منطقه و جهان منشأ آثار فراوان گرديد.

دشمني با اين انقلاب به خصوص از سوي قدرت­هاي فزون­خواه و سلطه­طلب بوده است و خواهد بود و بيداري و مقاومت و همبستگي و تذكر دائم به آرمان­هاي انقلاب مي­تواند دشمنان را در ضربه زدن به نظام و كشور ناكام و ما را به تحقق آن آرمان­ها، كه حاكميت آبرومند بر سرنوشت و برخورداري ملت از حق و حرمت خداداد از جمله­ي آنهاست، كام­روا كند.

انقلاب حادثه­اي خلق­الساعه و حركتي متكي بر زور و خشونت براي سرنگوني يك قدرت بيدادگر و وابسته و جايگزين كردن آن با حكومت عده­اي ديگر نبود؛ بلكه حركتي بود اصلاحي در جهت دفاع از اسلام، استقلال، و هموار كردن راه پيشرفت ايران؛ حركتي كه از سوي رژيمي كه حاصل كار آن تخريب فرهنگ، اقتصاد و هويت ملي و افزايش وابستگي به اجانب بود با واكنشي خشن رو­به­رو شد.

دشمنان اسلام، انقلاب و ملت غيور جمهوري اسلامي كه از ابتدايي ترين روزهاي انقلاب به دشمني با اين نهال نو پا پرداخته­اند همچنان بذر كينه را در دلهايشان آبياري مي كنند تا شايد بتوانند ضربه اي نظام مقدس جمهوري اسلامي بزنند.

اما پيروان راستين انقلاب و اسلام با رهنمودهاي ارزشمند حكيم فرزانه حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي مدظله­العالي همچنان راه راستين امام راحل را مي­پيمايند و خاري در چشم و گلوي دشمنان قسم خورده نظام جمهوري اسلامي هستند.

بسيج اساتيد استان اردبيل از مردم عزيز كشورمان و خصوصاً فعالان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استان تشكر مي­نمايد كه در اين سال­هاي پر از افتخار، پشتيبان اصلي انقلاب و اسلام بودند و در جهت اعتلاي ايران بيشترين مجاهدت­ها را از خود به يادگار گذاشتند.

ما اساتيد بسيجي نيز همگام با شما ملت مسلمان در راهپيمايي عظيم 22 بهمن شركت كرده تا بار ديگر به غرب و شرق عالم ثابت كنيم كه هيچ چيز و هيچ كس نمي­تواند ما را از عهده و پيماني كه با امام و شهدا بسته­ايم دور كند.

 گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها,معاونت ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 232