عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
تاریخ خبر :1396/11/21 13:03:48


بیانیه سازمان بسیج اساتید استان یزد به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

امام خمینی (ره): ((انقلاب ما انفجار نور بود))

سی ‌و نه سال پیش در چنین ایامی لطف و عنایت خداوند متعال  مزد مجاهدت‌های امام خمینی و انقلابیون مسلمان کشورمان را که از سال 42 با نثار خون درخت اسلام را آبیاری نمودند به تمام و کمال تقدیم کرد و رژیم منحوس و دست نشانده پهلوی ساقط شد. حضور منسجم و یکپارچه ملت ایران در صحنه، تمامی توطئه‌های سرکوب و کودتا و کشتار مردم را بی‌اثر کرد و سران رژیم دستگیر و به تیغ عدالت سپرده شدند و یا اینکه فرار را بر قرار ترجیح دادند و جشن رهایی از تحقیر و ذلت و احیای مجدد اسلام ناب سراسر کشور را فرا گرفت و میهن اسلامی غرق در شادی و سرور شد.

امروز پس از 39 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اراده این ملت انقلابی تمامی موانع جنگ تحمیلی و تحریم‌ها را از سر راه برداشته و با اعتماد به نفس و خودباوری و رشد علمی، قدرت اول بلامنازع منطقه شده و حکومت ساختگی داعش را به زباله دان تاریخ ریخته است. تداوم حضور ملت در صحنه، توطئه‌های داخلی فتنه و اغتشاشات اخیر را که با سوء استفاده از بعضی از مشکلات اقتصادی عده‌ای دنبال ماهیگیری از آب گل‌آلود بودند خنثی نمود. البته این ملت بزرگ که همه مشکلات را برای اسلام و نظام اسلامی تحمل کرده است فساد و تبعیض و بی عدالتی را بر نمی‌تابد و حق دارد که از قوای سه‌گانه نظام جدیت بیشتری را مطالبه نماید و مسئولان نیز لازم است در زمینه مبارزه با فساد و رفع مشکلات اقتصادی تلاش بیشتری نمایند.

سازمان بسیج اساتید استان یزد ضمن تبریک یوم‌االله 22 بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری حضرت آیه‌الله خامنه‌ای، همراه با سایر اقشار ملت انقلابی در راهپیمایی عظیم این روز شرکت نموده و دین خود را نسبت به شهدا و مجاهدان انقلاب اسلامی ادا خواهد کرد.

سازمان بسیج اساتید استان یزدگروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها

تعداد بازديدها: 126