عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت ایرانشهر
برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم
تاریخ خبر :1396/11/18 09:31:30


  به پاس گرامیداشت ایام الله دهۀ مبارک فجر و همزمان با دهه فاطمیه، مراسم محفل انس با قرآن کریم، ویژه فرزندان و خانواده اعضای محترم هیات علمی دانشگاههای ایرانشهر، در تاریخ 15 بهمن ماه 96 به همت و ابتکار کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت و با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  برگزار گردید.

این برنامه برای نخستین بار با محوریت فرزندان و خانواده اساتید (در قالب مسابقه قرائت و حفظ قران کریم) با حضور جمعی از اساتید دانشگاه های شهر و خانواده های آنان در مسجد پیامبر اعظم (ص) دانشگاه ولایت برگزار شد.

این مراسم نورانی و معنوی که با قرائت زیبای استاد رئیسی، حافظ کل قرآن و عضو هیات علمی دانشگاه ولایت  شروع شد و با سخنرانی حاج آقا دکتر بامری مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت ادامه پیدا کرد؛ با قرائت دلنشین جمعی از اساتید دانشگاه های ایرانشهر همراه بود.

در بخش پایانی این مراسم، مسابقه قرائت و حفظ قران کریم در دو بخش جداگانه خواهران و برادران برگزار شد.

در پایان مراسم به برگزیدگان و شرکت کنندگان در مسابقات در رده های سنی مختلف، لوح یاد بود و کارت هدیه از طرف کانون بسیج اساتید دانشگاه ولایت و دانشگاه آزاد اسلامی اهدا شد.گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 137