عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهید عارفی زاهدان
اردوی علمی فرهنگی و تفریحی، کارکنان و اساتید بسیجی دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید عارفی زاهدان برگزار شد
تاریخ خبر :1396/11/17 11:04:57


اردوی علمی فرهنگی و تفریحی، کارکنان و اساتید بسیجی دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید عارفی زاهدان برگزار شد

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

براساس تبیین برنامه های ابلاغی  و سیاست‌های سازمان بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان  و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی اردوی علمی، فرهنگی و تفریحی ویژه اساتید بسیجی دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید عارفی زاهدان به مقصد بندرعباس برگزار شد.

این اردو  درجهت آشنایی اساتید بسیجی با دستاوردهای علمی و دانش پژوهی دولت کریمه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. از این رو مسئولین حلقه های علمی کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهید عارفی زاهدان با کارشناسان مراکز دانشگاهی   فنی و حرفه ای  استان هرمزگان  تبادل تجربه نموده   و از اندوخته های علمی آنها بهره گرفتند.

گفتنی است دکتر نجفی رییس دانشکده این اردو را همراهی می‌نمودند وی با بیان این مطلب که تمامی عزیزان طی ماه‌های گذشته متحمل زحمات زیادی در حوزه‌های مختلف و در راستای توسعه اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دولت تدبیر و امید شده اند نیاز به فضای مناسب علمی و ایجاد روحیه دارند  سپاسگذاری نمودند و از اهداف اردو برشمردند. بی شک آنچه که باعث تعالی این مجموعه و تحقق سایر اهداف می‌گردد دلسوزی و تلاش بی وقفه شما بزرگواران است که در کنار یکدیگر همچون اعضای یک پیکر بصورت منظم عمل می‌نمایید.       
       وی با بیان این مطلب که برگزاری چنین اردوهایی جهت آرامش بیشتر و تجدید روحیه کارکنان و اساتید بسیار لازم و ضروری دانسته و اعلام کردند،مسلماً اجرای برنامه‌هایی از این قبیل تأثیر بسزایی در تقویت و تجدید روحیه کاری، افزایش آرامش روحی و روانی اساتید بسیجی ونهایتاً باعث دمیده شدن روحیه جدیدی در کالبد همکاران این حوزه خواهد شد.

لازم به ذکر است این اردو با همکاری  و پشتیبانی بسیج اساتید استان سیستان و بلوچستان و کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهید عارفی زاهدان برگزار گردید.گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 151