عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
نشست هم اندیشی ریاست دانشگاه پیام نور استان با مسئول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان
حضور جناب آقای دکتر خیری ریاست دانشگاه پیام نور استان در سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان
تاریخ خبر :1396/11/15 14:37:40


نشست هم اندیشی ریاست دانشگاه پیام نور استان و جناب آقای دکتر زاهری مسئول کانون بسیج اساتید این دانشگاه با مسئول سازمان بسیج اساتید استان به مناسبت دهه مبارک فجر در  این سازمان برگزار گردید. در این نشست که تعدادی از مدیران دانشگاه و سازمان بسیج اساتید استان نیز حضور داشتند پیرو ماموریت ها و رسالت های دو مجموعه هم اندیشی صورت گرفت.

جناب آقای دکتر کامرانی ضمن خیر مقدم و تبرک ایام الله دهه مبارک فجر، بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله تاسیس مراکز دانشگاهی در استان را خاطر نشان و اعلام کردند که استان هرمزگان در حال حاضر بالغ بر 50 مرکز دانشگاهی و مراکز آموزش عالی و بیش از 70 هزار دانشجو دارد و این نشان از اهمیت نظام اسلامی به مساله تولید علم و فن آوری است.

دکتر کامرانی با تبیین و تشریح ماموریت ها و رسالت های بسیج اساتید نسبت به راه اندازی اندیشکده ها با توجه به ظرفیت موجود در دانشگاه و استان به عنوان الویت اول ماموریت این سازمان تاکید داشتند.

ایشان با توجه به ظرفیت های علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور پیشنهادی مبنی بر راه اندازی اندیشکده ای با عنوان اندیشکده شناسایی آسیب های فرهنگی و اجتماعی در این دانشگاه را مطرح نمودند که با هم اندیشی ریاست دانشگاه، برخی مدیران دانشگاه و سایر اعضاء حاضر در این جلسه این پیشنهاد تصویب گردید؛

مسئول سازمان بسیج اساتید استان با تشریح کامل ماموریت و رسالت جدید این سازمان در راستای راه اندازی اندیشکده های مساله محور برای برون رفت از مسائل و مشکلات بومی و ملی با بهره گیری از ظرفیت موجود بومی به برخی مسائل و  مشکلات احصاء شده و رفع این مشکلات با بهره گیری از راهکارهای علمی و پژوهشی به عنوان نمونه اشاره کردند.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر خیری ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به دستاوردهای عظیم علمی بعد  از انقلاب اشاره و نسبت به راه اندازی اندیشکده ها در دانشگاه پیام نور استان استقبال و اعلام نمودند که این دانشگاه با بهرگیری از ظرفیت های موجود با تمام توان آماده همکاری است.

 

 گروه خبر: اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,دانشگاه ها

تعداد بازديدها: 172