عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان
دیدار اعضاء شوراء کانون مرکزی با نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه
تاریخ خبر :1396/10/19 11:56:31


دیدار اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان و شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید، با مسئول محترم دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سیستان وبلوچستان دوشنبه 1396/10/18  در دفتر نهاد دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا گزارشی از برنامه ها و عملکرد بسیج اساتید استان و کانون دانشگاه سیستان و بلوچستان توسط برادر دکتر حدادی مسئول سازمان بسیج اساتید استان ارائه گردید.

در ادامه اساتید محترم عضو شورای کانون به تناسب موضوع جلسه به ارائه پیشنهادات خود در خصوص همگرایی و وحدت نظر و پیگیری برنامه های فرهنگی در دانشگاه پرداختند و پیشنهاد شد در مسائل مختلف جلسات و همفکری های مشترک دفتر نهاد و بسیج اساتید برقرار باشد.

در ادامه این جلسه حاج آقای صادقی مسئول محترم دفتر نهاد دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از حضور اساتید کانون بسیج اساتید دانشگاه به بیان نکات مشترک وهم افزایی بسیج اساتید و دفتر نهاد پرداختند و فرمودند در بحث مسائل فرهنگی و همچنین آسیب های موجود با همگرایی می توانیم بخش عظیمی ازآنها را به نحو شایسته انجام دهیم.

ایشان همچنین به مسائل اخیر کشور اشاره داشتند و فرمودند حوادث اخیر ناشی از تبعیض های موجود در جامعه، حاشیه نشینی، کم کاری سیستم اجرایی کشور بود، اگر سیستم اجرایی خوب و امید بخش کار می کرد، این اتفاقات رخ نمی داد.

ایشان همچنین در مسائل آسیبهای اجتماعی و شبکه های مجازی تاکید داشتند و فرمودند در خصوص آسیب شناسی این حوزه ها باید تلاش کنیم و با فعال سازی هیئت های اندیشه ورز و عملیاتی کردن طرح های واقعی در تولید، اشتغال ، رفع نیاز ها و مشکلات مردم تلاش کنیم.

 گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 201