عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
بیانیه سازمان بسیج اساتید خوزستان به مناسبت حماسه تاریخی ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
تاریخ خبر :1396/10/09 09:12:17


بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ  
(سوره مبارکه صف آیه 8)

🔻نهم دی نماد تجلی شور و شعور، زمان‌شناسی و اتحاد ملت انقلابی و مسلمان ایران است. در آن هنگامه فتنه که حق و ناحق و سره و ناسره درهم آمیخته بودند، ملت بابصیرت و متعهد تحت هدایت مقام معظم رهبری، این حکیم فرزانه و ولی زمانه، به میدان آمدند و با حضور حماسی و با بصیرت خود مشتی محکم بر دهان فتنه گران کوفتند و بساط فتنه و بی حرمتی به مقدسات را جمع نمودند.

آنگاه که استکبار جهانی و اذناب و ایادی فریب خورده اش، چاره کار را در پنجه کشیدن به مقدسات دیدند، مردمی که جانشان با حسین علیه السلام و عاشورا و شهادت عجین است، نشان دادند که هرگز از ارزشهای اصیل انقلاب دست نخواهند کشید و در هر بزنگاه خطر با میثاقی که با ولایت بسته اند و با عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب در صحنه عمل حضور یافته و مکر دشمنان را خنثی خواهند نمود.

مردم شیعه، ولایی و شهیدپرور خوزستان، همان ها که معمار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند که دِین خود را به اسلام اَدا کرده اند، زودتر از سایر استانها، در هفتم دی ماه 1388 به صورت خودجوش به خیابانها آمده و ضمن محکوم کردن اقدامات ساختارشکنانه فتنه‌گران، پایبندی خود را به آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی اعلام نمودند.

ملت آگاه ایران که در طول تاریخ انقلاب اسلامی با پیروی از ولایت فقیه، در صفی واحد در برابر تمام توطئه های دشمنان شامل جنگ نظامی، تحریم و توطئه های اقتصادی، ایجاد اختلاف داخلی و جنگ نرم دشمنان ایستاده اند، اینک نیز با بی اعتنایی نسبت به همه آنها که بدون بصیرت در مسیر و نقشه دشمن قرار گرفته و یا با سیاه نمایی از خط ولایت فاصله گرفته اند، به مسیر پرافتخار خود در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ادامه می دهند.

اساتید بسیجی دانشگاه های استان خوزستان ضمن گرامیداشت سالروز حماسه تاریخی مردم خوزستان در هفتم دی ماه ۸۸ و حماسه بزرگ ملت سرافراز ایران اسلامی در نهم دی ماه، بدین وسیله آحاد دانشگاهیان را به حضور گسترده و پرشور در ویژه برنامه های گرامیداشت یوم الله ۹ دی دعوت می نماید.

والسلام
"سازمان بسیج اساتید خوزستان"گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها,اخبار عمومی,اخبار دانشگاهها,تست,دانشگاه ها,معاونت ها,رسانه های دیگر

تعداد بازديدها: 256