این مطلب ۱۰۶۰ بار خوانده شده

ارسال چهارمین ابلاغ رییس ستاد اجرایی هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور

دکتر جلال‌زاده با صدور چهارمین نامه ابلاغی، از مسئولان بسیج اساتید مراکز استان خواست اسامی شرکت‌کنندگان در اجلاس هجدهم را به ستاد مرکزی این اجلاس اعلام کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، رییس ستاد اجرایی هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور  با صدور چهارمین نامه ابلاغی، از مسئولان بسیج اساتید مراکز استان خواست اسامی شرکت‌کنندگان در اجلاس هجدهم را به ستاد مرکزی این اجلاس اعلام کنند.

در این نامه با اشاره به اینکه اسامی میهمانان همایش باید شامل :

کانون‌های درجه ۱؛ مشتمل بر دانشگاه‌های دولتی، دانشگاه آزاد و پیام نور مرکز استان

کانون‌های درجه ۲؛ مرکب از دانشگاه‌های فنی و حرفه ای، فرهنگیان علمی کاربردی و غیرانتفاعی مرکز استان

کانون‌های درجه ۳؛ شامل دانشگاه‌های دولتی، دانشگاه آزاد و پیام نور مستقر در شهرستان‌ها [برخی از دانشگاه‌های درجهٔ یک از حیث آمایش در بعضی شهرستان‌ها قراردارند]

باشند، تأثیرگذاری استاد مربوطه در کانون‌های استادی، منطقه و محل جغرافیایی و همچنین تأثیرگذاری آنها در دانشگاه مربوطه را جزو ملاک‌های دعوت از استادان دانست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید