این مطلب ۱۰۳۱ بار خوانده شده

ارسال چهارمین ابلاغ رییس ستاد اجرایی هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور

دکتر جلال‌زاده با صدور چهارمین نامه ابلاغی، از مسئولان بسیج اساتید مراکز استان خواست اسامی شرکت‌کنندگان در اجلاس هجدهم را به ستاد مرکزی این اجلاس اعلام کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، رییس ستاد اجرایی هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید کشور  با صدور چهارمین نامه ابلاغی، از مسئولان بسیج اساتید مراکز استان خواست اسامی شرکت‌کنندگان در اجلاس هجدهم را به ستاد مرکزی این اجلاس اعلام کنند.

در این نامه با اشاره به اینکه اسامی میهمانان همایش باید شامل :

کانون‌های درجه ۱؛ مشتمل بر دانشگاه‌های دولتی، دانشگاه آزاد و پیام نور مرکز استان

کانون‌های درجه ۲؛ مرکب از دانشگاه‌های فنی و حرفه ای، فرهنگیان علمی کاربردی و غیرانتفاعی مرکز استان

کانون‌های درجه ۳؛ شامل دانشگاه‌های دولتی، دانشگاه آزاد و پیام نور مستقر در شهرستان‌ها [برخی از دانشگاه‌های درجهٔ یک از حیث آمایش در بعضی شهرستان‌ها قراردارند]

باشند، تأثیرگذاری استاد مربوطه در کانون‌های استادی، منطقه و محل جغرافیایی و همچنین تأثیرگذاری آنها در دانشگاه مربوطه را جزو ملاک‌های دعوت از استادان دانست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

سرمقاله

دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر سیدمحمدرضا مرندی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی طی یادداشتی با عنوان «تأملاتی گذرا بر کارنامه انقلاب اسلامی ایران» به ابعاد مختلف پیشرفت و تحول در ۴ دهه انقلاب اسلامی به صورت مستند و علمی پرداخته است.

 

مقدمه

بی تردید میان صحت و اتقان یک اندیشه اجتماعی و کارآیی و توانایی نظام اجتماعی برآمده از آن در پاسخگویی به مشکلات جامعه، رابطه مستقیمی برقرار است. از سویی دیگر، کارآمدی یا ناکارآمدی کارگزاران یک نظام سیاسی در اجرای اهداف و آرمان های آن، می‏تواند در کارآمد یا ناکارآمد به نظر آمدن آن نظام و به تبع، درست یا نادرست به نظر رسیدن آن اندیشه اجتماعی، تأثیر مثبت یا منفی بر جای گذارد.

معرفی اساتید