پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش‌های دینی و اسلامی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی

شنبه 1399/05/25 - 13:34 asatid-ghadiri
دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز تو

پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش‌های دینی و اسلامی، حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی

کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش‌های دینی توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور در آذرماه 1399 در کرج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی بسیج ایران (جابا)، کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش‌های دینی توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در آذرماه 1399 در کرج برگزار می شود.

 

روانشناسی، علوم رفتاری و اجتماعی، علوم انسانی از جمله حوزه‌های تحت پوشش این کنفرانس بین‌المللی است که با محورهای: پژوهش‌های دینی؛ علوم اسلامی؛ الهیات و معارف؛ فقه و حقوق؛ علوم روانشناسی؛ علوم تربیتی و رفتاری؛ علوم انسانی؛ علوم اجتماعی و فرهنگی برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس سایت دبیرخانه www.scsrconf.ir  مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)