دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران

دوشنبه 1399/05/20 - 15:16 asatid-ghadiri
دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران _ آزمایشگاه تحقیقاتی

دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران

دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۹ تا ۸ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران- آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت و تحت حمایت سیویلیکا به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی بسیج ایران (جابا)، دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران- آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت، دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران را در تاریخ ۷ آبان تا ۸ آبان 1399 برگزار می‌کند.

 

 اشاعه فناوری کامپوزیت به عنوان یک فناوری رده بالا  و دانش بنیان در کشور؛ ترویج بکارگماری فناوری کامپوزیت در صنایع زیربنایی کشور؛  ایجاد فضای مناسب برای تشریک مساعی بین دانشگاهیان، صنعتگران و دولتمردان در حوزه‌های مختلف؛  آشنایی صنایع با دستاوردهای پژوهشهای کاربردی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی؛  معرفی معضلات و نیازمند‌یهای صنعت به جامعه محققین و دانشگاهی کشور؛ استفاده از توان علمی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برای حل معضلات مراکز صنعتی؛ بررسی چالش‌های در پیش‌روی توسعه فناوری کامپوزیت در کشور؛ ایجاد بستر مناسبی برای اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه فناوری کامپوزیت در صنایع مرتبط از مهمترین اهداف این کنفرانس اعلام شده است.

 

گفتنی است؛ به علت همه گیری ویروس کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط، دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران به صورت  ویدئو کنفرانس برگزار می‌گردد و کمیته اجرایی کنفرانس در حال بررسی امکان ارائه مقالات پذیرش شده به صورت برخط بر اساس امکانات زیرساخت موجود در کشور و همچنین پلتفرم‌های موجود  می‌باشد. لذا نحوه ارائه مقالات پذیرش شده برای ارائه شفاهی به صورت برخط و یا ضبط شده و یا تلفیقی از دو حالت برخط و ضبط شده، متعاقباً به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید. 

 

طراحی و تحلیل؛ روش‌های تولید و آزمون؛ زمینه‌های کاربرد؛ بازاریابی و استراتژی؛ عوامل طبیعی و محیطی؛ تعمیر و نگهداری؛ نانوفناوری در کامپوزیت وموضوعات خاص از جمله محورهای این کنفرانس است.

 

علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس تا 2 شهریور 99 فرصت دارند چکیده مقالات خود را به دبیرخانه ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.IRANCOMP.UT.AC.IR مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)