دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران

دوشنبه, 05/20/1399 - 15:16 asatid-ghadiri
دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران _ آزمایشگاه تحقیقاتی

دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران

دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۹ تا ۸ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران- آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت و تحت حمایت سیویلیکا به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و مرکز رسانه‌ای جنبش استادی بسیج ایران (جابا)، دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران- آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت، دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران را در تاریخ ۷ آبان تا ۸ آبان 1399 برگزار می‌کند.

 

 اشاعه فناوری کامپوزیت به عنوان یک فناوری رده بالا  و دانش بنیان در کشور؛ ترویج بکارگماری فناوری کامپوزیت در صنایع زیربنایی کشور؛  ایجاد فضای مناسب برای تشریک مساعی بین دانشگاهیان، صنعتگران و دولتمردان در حوزه‌های مختلف؛  آشنایی صنایع با دستاوردهای پژوهشهای کاربردی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی؛  معرفی معضلات و نیازمند‌یهای صنعت به جامعه محققین و دانشگاهی کشور؛ استفاده از توان علمی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برای حل معضلات مراکز صنعتی؛ بررسی چالش‌های در پیش‌روی توسعه فناوری کامپوزیت در کشور؛ ایجاد بستر مناسبی برای اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه فناوری کامپوزیت در صنایع مرتبط از مهمترین اهداف این کنفرانس اعلام شده است.

 

گفتنی است؛ به علت همه گیری ویروس کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مربوط، دومین کنفرانس کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران به صورت  ویدئو کنفرانس برگزار می‌گردد و کمیته اجرایی کنفرانس در حال بررسی امکان ارائه مقالات پذیرش شده به صورت برخط بر اساس امکانات زیرساخت موجود در کشور و همچنین پلتفرم‌های موجود  می‌باشد. لذا نحوه ارائه مقالات پذیرش شده برای ارائه شفاهی به صورت برخط و یا ضبط شده و یا تلفیقی از دو حالت برخط و ضبط شده، متعاقباً به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید. 

 

طراحی و تحلیل؛ روش‌های تولید و آزمون؛ زمینه‌های کاربرد؛ بازاریابی و استراتژی؛ عوامل طبیعی و محیطی؛ تعمیر و نگهداری؛ نانوفناوری در کامپوزیت وموضوعات خاص از جمله محورهای این کنفرانس است.

 

علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس تا 2 شهریور 99 فرصت دارند چکیده مقالات خود را به دبیرخانه ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.IRANCOMP.UT.AC.IR مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.