ضرورت انجام مطالعات فراقوه‌ای در مجلس با کمک شبکه نخبگانی کشور

سه شنبه 1399/03/27 - 00:59 asatid-ghadiri
زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مطرح کر

ضرورت انجام مطالعات فراقوه‌ای در مجلس با کمک شبکه نخبگانی کشور

اگر در ماه‌های ابتدایی فعالیت مجلس یازدهم کارهای جدی صورت نگیرد و قدمی برداشته نشود امید بسته شده مردم به ناامیدی تبدیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس  شورای اسلامی امروز (دوشنبه 26 خرداد) در نشست علمی فرهنگی تعامل در حوزه زنان و خانواده که جمعی از اساتید بسیجی هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگاه‌ها حضور داشتند، اظهار داشت: ما  شاهد اولین مجلس در گام دوم انقلاب هستیم که ظرفیت بسیار مغتنمی است  چرا که رویکرد آن انقلابی و جوانانی پرانگیزه در آن حضور دارند و عملاً نمایندگان آن پیش فعال هستند.

 

وی افزود: وقتی 2 ماه پیش از آغاز به کار رسمی مجلس یازدهم جلسات فراکسیون‌ها به صورت تخصصی و با نگاهی علمی برگزار می‌شد یعنی اینکه نمایندگان بنای رفع مشکلات را دارند لذا باید با نگاهی عملیاتی به دنبال ارتقای نظارت و تقنین باشیم.

 

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: باید مطالعات انجام شده در حوزه زنان و خانواده را مدنظر قرار دهیم لذا برای حل معضل ملی مربوط به زنان و خانواده، جمعیت، اشتغال بانوان، فرهنگ و فضای مجازی به دنبال بهره‌گیری از اساتید زن بسیجی باشیم. به همین دلیل باید بکوشیم قوانین این حوزه را اصلاح کنیم.

 

الهیان اظهار داشت: باید با ابزار نظارتی مجلس وزرای انحرافی را از قطار پیاده کنیم لذا برای رفع معضل جدی اقتصاد و معیشت باید کاری اساسی صورت گیرد که این موضوع اولویت فوریت‌دار محسوب می‌شود.

 

وی افزود: اگر در ماه‌های ابتدایی فعالیت مجلس یازدهم کارهای جدی صورت نگیرد و قدمی برداشته نشود امید بسته شده مردم به ناامیدی تبدیل می‌شود.

 

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مطالعه فراقوه‌ای را در مجلس و با کمک شبکه نخبگانی کشور دنبال خواهیم کرد.

 

الهیان افزود:باید با استفاده از نظارت بر قوانین مرتبط با خانواده اجرای آن را کنترل کنیم و اگر نخبگان در روح قوانین اشکالاتی را می‌بینند باید به نمایندگان آن را منعکس کنند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)