این مطلب ۸۲۵ بار خوانده شده
در هجدهمین اجلاس استادان بسیجی صورت گرفت

انتصاب دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی

رییس سازمان بسیج اساتید کشور در هجدهمین اجلاس استادان بسیجی ،سید مصطفی مصلح زاده را به سمت دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی منصوب کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، با حکم مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور سیدمصطفی مصلح زاده به عنوان دبیر ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی منصوب شد.

 

گفتنی است حکم مسئولیت مصلح‌زاده امروز با حضور محمدباقر قالیباف و زارعی در هجدهمین اجلاس سالیانه بسیج اساتید به وی تحویل داده شد.

 

ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی با کمک و همراهی صاحب نظران دانشگاهی و حوزوی ایجاد شده تا به گفته رئیس بسیج اساتید از همه ظرفیت ‏های جغرافیایی، سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی، علمی و سرمایه‏­ های ­انسانی داخل و خارج از کشور بدون تنگ نظری ‏های حزبی، قومی و مذهبی برای فعلیت تمدنی آن استفاده شود.

 

لازم به ذکر است امروز از ستاد راهبردنگاری دهه پنجم انقلاب اسلامی در اجلاس بسیج اساتید رونمایی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اربعین

در یادداشت دکتر علیرضا معاف،با عنوان "همزمانی خیزش اربعینی شیعیان با دهه چهارم انقلاب اسلامی" آمده است: حرکت عظیم پیاده روی اربعین و نشانه های فراوان ابعاد ظلم ستیزانه آن بهترین دلیل بر کارآمدی فرهنگ صادر شده توسط انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، متن یادداشت دکتر علیرضا معاف، عضو هیات علمی دانشگاه شریف به شرح زیر است :

بسمه تعالی

مقدمه

شکل گیری هر تمدنی منوط به ابداع، گسترش و فراگیرسازی گفتمان‌های ویژه آن تمدن است. گفتمان‌هایی که بتوانند در نزاع با گفتمان‌های رقیب پیروز گردیده و همچنین اقبال عمومی را به سمت خود جلب نمایند و در نهایت با فراگیر شدن و تبدیل شدن به خواست‌های عمومی، تمامی ارکان و ساختارها و نظامات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی آن تمدن را در بربگیرند و چه بسا از نو بسازند.

معرفی اساتید