عنوان سایت
پنجشنبه 2فروردین 1397
مشاهده خبر
طی روزهای 19 تا 21 آذر
دومین دوره پیوست نگاری فرهنگی بسیج اساتید در استان کرمان برگزار می شود
تاریخ خبر :1393/09/17 12:15:28


دومین دوره کارگاه پیوست نگاری فرهنگی سازمان بسیج اساتید کشور طی روزهای نوزدهم تا بیست و یکم آذر در استان کرمان برگزار می شود.

یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور با اعلام این خبر افزود: این سازمان با هدف پیگیری و اجرای منویات و دغدغه های مقام معظم رهبری در جهت نگارش پیوست نگاری فرهنگی برای تمامی پروژه‌ها و طرح‌های ملی، آشنایی عمیق‌تر اساتید با ضرورت‌ها و الزامات پیوست نگاری فرهنگی و ارتقای سطح توانمندی‌های اساتید در این حوزه‌ها، برگزار می شود.

به گفته وی"گفتمان‌سازی در حوزه پیوست‌ فرهنگی"، تربیت مربیان و نیروهای متخصص و شناخت عمیق‌تر و وسیع‌تر اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور دوره های عمومی و تخصصی پیوست‌نگاری فرهنگی در سطح کشور و در استان های مختلف از دیگر اهداف این سازمان است.

مدیر روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور عنوان کرد: این دوره تخصصی پیوست نگاری فرهنگی با حضور صاحب نظران و کارشناسان و اساتید دانشگاه های استان کرمان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه برای ساماندهی فرهنگی کشور نیاز است از همه ابزارها، قالب‌ها و زمینه‌ها استفاده شود خاطرنشان ساخت: مقوله«پیوست‌نگاری فرهنگی» بحثی است که چندین سال قبل مقام معظم رهبری مطرح کردند و جایگاه اصلی بحث این است که ما برای ساماندهی فرهنگی به کشور بایستی بتوانیم از همه ابزارها، قالب‌ها و زمینه‌هایی که می‌تواند نتیجه فرهنگی و تاثیرگذاری فرهنگی داشته باشد، استفاده کنیم.

عشیری افزود: دانشگاه شهید باهنر کرمان در روزهای چهارشنبه تا جمعه - ۱۹ تا ۲۱ آذرماه- میزبان کارگاه پیوست نگاری فرهنگی ویژه اساتید دانشگاههاست که توسط سازمان بسیج اساتید برگزار می شود.

وی در پایان بیان داشت: مسئولین دانشگاه دوشادوش بسیج اساتید در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم جدی گرفتن پیوست نگاری فرهنگی، بسیج اساتید را یاری می دهند.

شایان ذکر است اولین دوره تخصصی پیوست نگاری فرهنگی بسیج اساتید با حضور صاحب نظران و کارشناسان و بیش از 180 استاد دانشگاه از پنجم تا هفتم آذر در استان مرکزی و شهر اراک برگزار شد.

 

 گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار دانشگاهها,دانشگاه ها

تعداد بازديدها: 16707