عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
توسط اساتید بسیجی صورت گرفت:
تجلیل از «سردار غلامی» به‌دلیل خدمات مثبت بسیج سازندگی در مناطق زلزله زده غرب کشور و دور زدن دیوانسالاری های
تاریخ خبر :1397/02/22 16:49:41


به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در نخستین اجلاس علمی، آموزشی و تشکیلاتی رؤسای مراکز استانی بسیج اساتید و مسئولان کانون‌های بسیج استادان سراسر کشور از سردار سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

بنابراین گزارش، این تجلیل از سوی سازمان بسیج اساتید کشور و به دلیل خدمات تأثیرگذار و راهگشای بسیج سازندگی در مناطق زلزله زده غرب کشور و دور زدن نظام اداری دیوان سالار صورت گرفت.

لازم به ذکر نخستین اجلاس علمی، آموزشی و تشکیلاتی رؤسای مراکز استانی بسیج اساتید و مسئولان کانون‌های بسیج استادان سراسر کشور با حضور وزیر علوم افتتاح شد به مدت دو روز بحث های تخصصی و کارشناسی با مشارکت استادان بسیجی از سراسر کشور ادامه داشت.

سردار غلامی در این مراسم با بیان گزارشی از چگونگی خدمت رسانی به مردم رنجدیده غرب کشور، گفت: در روند خدمت رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور، بیش از ۴۰ هزار جهادگر از ابتدای زلزله کرمانشاه تاکنون مشغول خدمت رسانی هستند.

وی همچنین گفت: بیش از ۵۰۰۰ کانکس اهدایی ازسوی مردم دریافت شده و بیش از 8 هزار پروژه کوچک و زودبازده نیز با هزینه ای بالغ بر ۱۷۹ میلیارد تومان راه اندازی شده است.

سردار غلامی ادامه داد: راه اندازی بیش از ۱۴۵ هزار کارگاه اقتصادی و صنایع تبدیلی، اشتغال زایی برای بیش از ۲۵۰ هزار نفر و معرفی بیش از ۳ هزار الگوی موفق اقتصادی نیز گوشه ای از اقدامات بسیج سازندگی در زلزله غرب کشور بود.گروه خبر: اخبار سازمان

تعداد بازديدها: 62