عنوان سایت
یکشنبه 6خرداد 1397
مشاهده خبر
استاندار قزوین در نشست با رئیس سازمان بسیج اساتید کشور مطرح کرد:
از راه حل های بسیج اساتید استقبال میکنیم و آماده همکاری هستیم
تاریخ خبر :1396/09/22 18:41:25


به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛ دکتر زارعی به همراه هیئت حوزه ریاست سازمان بسیج اساتید کشور، در آخرین برنامه خود در سفراستانی به قزوین و بازدید از کانون های بسیج اساتید این استان و فعالیت های صورت گرفته در آن، با استاندارد قزوین دیدار کرد.

در این دیدار، اسناندار قزوین با تأکید بر مشکلات این استان گفت: مسایل کلان استان قزوین، عبارت است از مشکل آب که در دشت قزوین بسیار جدی است؛ مشکل صنعت که خود این مشکل به بخش های فرسودگی صنایع ، تکنولوژی قدیمی و مدیریت برمی گردد. 

آقای زاهدی ضمن ابراز خرسندی از نگاه تحوّلی و دغدغه مند در سازمان بسیج اساتید کشور، به زمینه همکاری فی مابین دستگاه های اجرایی استان قزوین و شبکه نخبگانی سازمان بسیج اساتید کشور اشاره نموده و افزود: راه حل های ارایه شده از موضع علمی، چه اصلاح طلب و چه اصولگرا در این مورد، مورد پذیرش ماست و از راه حل های بسیج اساتید استقبال میکنیم و آماده همکاری هستیم.

در این دیدار دکتر مجتبی زارعی ریاست سازمان بسیج اساتید کشور با تصریح رویکرد آسیب شناسانه و نگاه حل المسائلی سازمان بسیج اساتید به کشور و جامعه، اظهار داشت: علاوه بر مشکلات آب و صنعت، معضلاتی همچون آسیب های اجتماعی و سیاست زدگی نیز گریبانگیر استان است که بسیج اساتید آمادگی خود را برای رفع آنها اعلام میدارد.

وی در ادامه با تبیین رویکرد اصیل بسیج اساتید در ورود به صحنه و کمک به حل مشکلات کشور و جامعه در کنار دستگاه های اجرایی، گفت: ما معتقدیم بایستی از خط کشی های تصنعی سیاسی عبور کنیم و همه آنهایی که نظام و انقلاب و اسلام را قبول دارند، و دل در گروی پیشرفت این مرزوبوم دارند را بایستی پذیرفت و از ظرفیت های آنان استفاده کرد.

 گروه خبر: اخبار سازمان,اخبار برگزیده استان ها

تعداد بازديدها: 501